Victoria Hangi Müzik?

David Beckham ile evlenen Victoria Beckham hangi müzik grubunun üyesidir?

1990’lı yıllara damgasını vuran Spice Girls adlı müzik grubunun “Posh” lakablı üyesidir. Kendi adlarını çıkardıkları dvb adlı marka vardır. Victoria Beckham, moda çalışmalarına bir jean defilesi ve parfüm tasarımıyla başladı. Halen, ABD’de çalışmalarını sürdürmektedir.

Victoria kaç yaşında?

David Robert Joseph Beckham 2 Mayıs 1975 tarihinde, Leytonstone Doğu Londra, İngiltere’de doğdu.

Victoria Beckham hangi müzik grubu?

2015 yılında Vogue dergisine verdiği röportajda, “İçimden gülüyorum ama moda dünyasına karşı bir sorumluluğum olduğunu hissediyorum” demişti. Ancak Beckham ‘ın gülmemesinin gerçek nedeninin dişlerini beğenmemesi olduğu öne sürülmüştü.

Victoria Beckham boyu ne kadar?

SERVETİ 3.7 MİLYAR TL Kariyeri boyunca saha dışındaki sponsorlarından da büyük kazanç elde eden Beckham ‘ın net servetinin 450 milyon dolar (3.7 milyar TL) olduğu belirtiliyor.

Victoria Beckham David Beckham ne zaman evlendi?

Beckham çiftinin dört tane çocuğu bulunuyor. 1999’da evlenen Beckham çiftinin 22 yaşında Brooklyn, 18 yaşında Romeo ve 16 yaşında Cruz adında üç tane oğlu var. Çiftin tek kız çocuğu Harper Seven ise 10 yaşında.

David Beckham şu an ne iş yapıyor?

Şimdilerde modellik ve oyunculuk yapan Beckham, futbol kariyerinde hangi takımlarda forma giydi, hangi dizi ve filmlerde rol aldı gibi kariyer ve özel hayatına dair merak ettikleriniz haberimizde David Robert Joseph Beckham, 2 Mayıs 1975 tarihinde İngiltere, Leytonstone’da doğmuştur.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *