Soru: Türk Telekom Müzik Premium Üyelik Nasıl Yapılır?

MUUD Türk Telekom ücretsiz mi?

Muud uygulamasını cihazlarına indiren kullanıcılar, ücretsiz üye olduklarında, bir ay boyunca istedikleri 1000 yerli şarkıyı reklamsız dinleyebilecekler. Muud kullanan Türk Telekom mobil aboneleri ise milyonlarca şarkıyı diledikleri yerde internet paketlerinden harcamadan sınırsız ve özgürce dinleyebilecek.

Türk Telekom hangi müzik uygulaması?

“Muud Mobil ” uygulaması ile abonelik ücreti ödemeden;

  • 3 milyon yerli ve yabancı şarkı dinleyebilir,
  • Favori müzik listeleri oluşturabilir,
  • Oluşturduğunuz müzik listelerine web’den de erişebilir,
  • Son müzik haberlerine ulaşabilir,

Prime MUUD premium üyelik nasıl yapılır?

Kampanyadan yararlanmak için Prime Business müşterilerinin muud yazıp 7227’ye SMS göndermeleri, gelen E-Pin ve şifreyi ilgili alanlara girmeleri gerekmektedir. Aktivasyon kodu, kullanıcı adı ve şifre yerine geçmemektedir.

MUUD üyelik nasıl iptal edilir?

Muud Paket ücretiniz Türk Telekom faturanıza yansıyor ise, Online İşlem Merkezinden ve 444 1 444 Türk Telekom Müşteri Hizmetleri’ni arayarak destek alabilirsiniz. Paket ödemenizi Mobil ödeme ile yaptıysanız iptali için İptal yazıp 7979 a mesaj gönderebilirsiniz..

Türk Telekom MUUD premium üyelik nedir?

Muud Premium üyesi olarak yerli ve yabancı şarkıyı sınırsız dinleyebilir, dilediğiniz şarkıyı çevrimdışına ekleyerek internetiniz olmadığı zamanlarda da müzik keyfini doya doya yaşayabilirsiniz.

MUUD Premium ücretsiz mi?

Hemen Premium Üye ol, yerli ve yabancı milyonlarca şarkıyı HD kalitede ve internetin olmadığı anlarda da sınırsız dinleme keyfini doya doya yaşa. Muud Premium, ilk 1 ay ücretsiz. Daha sonra ise ayda 13.99 TL yerine sadece 7.99TL!

You might be interested:  Sık sorulan: Iphona Nasıl Müzik Atılır?

Fizy uygulaması ücretli mi?

* fizy Premium Üyeliği ilk ay ücretsiz sonunda 13.99 TL/ay olarak devam eder. Paketten sadece Turkcell faturalı bireysel hat kullanıcıları faydalanabilir. fizy Premium + Instagram 5GB Üyeliği 12 ay kalma sözünüze ayda sadece 22,99 TL’dir. (Bu üyelik şu anda yeni abone alımına kapalıdır.)

Türk Telekom Dijital depo nedir?

Fotoğraflardan videolara, müzik dosyalarından rehberinize kadar akıllı telefon, bilgisayar ve tabletlerinizde bulunan tüm belgeleri otomatik olarak yedekleyip, güvenle saklayabileceğiniz online bir dosya depolama hizmetidir.

Türk Telekom dijital paket nedir?

Türk Telekom ‘un ayda 9,90 TL’lik ‘ Dijital Eğlence Paketi ‘ni seçenler, Muud Premium ve e-dergi servisleri ile hit şarkıları ve trend içerikleri kaçırmıyor. Dijital Depo ile anılarını depoluyor ve cihazlarında yeni anılara yer açıyor.

MUUD bedava internet nasıl yapılır?

Türk Telekom Muud hediyesi için Google Play veya Apple Store üzerinden Muud Müzik Uygulamasını telefonunuza indirin. Muud uygulamasını açın ve kayıt işlemi gerçekleştirin. Kayıt sonrasında telefonunuza gelecek mesaj sonrası tarifenize ek olarak 1 GB bedava internet kazanırsınız.

EGM MUUD premium nasıl kullanılır?

Premium Muud aboneliği ayrıcalığından yararlanılabilmesi için EGM MUUD yazarak 5555’ten SMS ile kod ve şifre alınması gereklidir. SMS gönderimi ücretsizdir. 24 ay ücretsiz kullanım hakkı PIN kodu ve şifrenin aktive edilmesi ile başlayacak olup 24 ayın sonunda otomatik olarak sonlanacaktır.

Selfy MUUD nasıl kullanılır?

** Muud Premium Üyelik’ten şifre alarak faydalanabilirsin. Müzik şifreni almak için MZK DOLU yazıp 4545’e sms göndermen gerekiyor. Nasıl faydalanırım? OYUN DOLU yazıp 4545’e SMS göndererek Playstore’dan 10 TL’lik indirim kodunu alabilirsin.

MUUD aktivasyon kodu nasıl girilir iPhone?

iPhone telefon kullanıyorsanız öncelikle www. muud.com.tr üzerinden üyelik oluşturun üyeliğiniz yoksa, eğer hali hazırda üyeyseniz üye girişi yapın. Size verilen aktivasyon kodu kullanıcı adı ve şifre yerine geçmez. Giriş yaptıktan sonra sitenin sağ üstünde bulunan Premium’a Geç butonuna tıklayın.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *