Soru: Red Pass Müzik Hangi Uygulamalar?

Red Pass Müzik Paketi Nasıl Kullanılır?

Vodafone Red Tarifeleri MUZIKPASS yazıp 3636’ya SMS ileterek Vodafone Pass Müzik Paketinden yararlanmaya başlayabilir. Vodafone Faturalı Tarifeler PASSM yazıp 3636’ya SMS ileterek Vodafone Pass Müzik Paketinden yararlanmaya başlayabilir.

Iletişim pass paketi hangi uygulamalarda geçerli?

Vodafone kendi müşterileri için sunmuş olduğu iletişim pass paketi hizmetini müşteriler Whatsapp, Bip, Facebook, Yaay, Telegram, Signal. Mssenger gibi uygulamalarda kullanabilmektedirler.

Vodafone ücretsiz Spotify Nasıl Kullanılır?

“ SPOTIFY ” yazarak 5800’a ücretsiz SMS gönderin.

Vodafone sınırsız Whatsapp paketi nasıl yapılır?

Vodafone yanımda uygulamasına girince hikayeler bölümünde sınırsız whatsapp konuşma seçeneğini göreceksiniz. Vodafone yanımda uygulamasındaki Whatsapp kampanyasına tıklayın. Ardından ekrana sayfa açılacak ve bu ekranda “ücretsiz al” yazısına tıklayın. Tekrar yeni bir sayfa gelince en altta “satın al” yazısına tıklayın.

Vodafone kotadan düşmeyen müzik ne demek?

Red Pass Müzik Paketi Spotify, Fenomen, Power App ve Karnaval uygulamaları kapsamında tarifenin internet kotasından düşmeden kullanım yapılabilmesini sağlar. Bu uygulamalar dışındaki müzik içerik sağlayıcılarından yapılan internet kullanımı tarife kotasından düşecektir.

Vodafone Spotify paketi nasıl kullanılır?

Vodafone Spotify Başvurusu Nasıl Yapılır?

 1. Cep telefonunuzun sms kısmına girip SPOTIFY yazıp, 5800’a kısa mesaj göndermeniz gerekir.
 2. Eğer spotify üyeliğiniz yoksa burada üyelik oluşturmanız gerekir, kampanyaya zaten üye iseniz gerekli bilgileri doldurduktan sonra hemen kullanamaya başlayabilirsiniz.
You might be interested:  Hızlı Cevap: Youtubeden Müzik Nasil Indirilir?

Hediye Çarkı pass paketi nedir?

Vodafone, ‘ Hediye Çarkı ‘ platformunu yeniledi. Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden erişilen platformda, 20 GB’a kadar internet, internetten yemeyen İletişim, Video ve Sosyal Pass paketleri ve çeşitli markalarda indirimler gibi daha zengin ve çeşitli hediyeler sunulacak.

Iletişim pass nasıl kullanılır?

Vodafone Red Tarifeleri ILETISIMPASS yazıp 3636’ya SMS ileterek Vodafone Pass İletişim Paketinden yararlanmaya başlayabilir. Vodafone Faturalı Tarifeler IPASS yazıp 3636’ya SMS ileterek Vodafone Pass İletişim Paketinden yararlanmaya başlayabilir.

Vodafone iletişim pass hangi uygulamalarda geçerli?

Vodafone Pass İletişim paketiyle, WhatsApp, Facebook Messenger ve Vodafone Call+, Message+ uygulamaları; Vodafone Pass Müzik paketiyle Spotify, Karnaval ve Power App uygulamaları; Vodafone Pass Sosyal paketiyle Facebook, Instagram ve Twitter gibi en çok kullanılan uygulamalar ve Vodafone Pass Video paketiyle YouTube ve

Spotify üyelik nasıl yapılır?

Ekranın sol üst köşesindeki dişli şeklindeki simgeye dokun. PREMIUM’A GEÇ butonuna dokun. Bu, ekranın üst tarafının yakınındaki büyük butondur. PREMIUM’U EDİN butonuna dokun.

Spotify nasıl hediye edilir?

Spotify Premium üyeliği hediye et. Önde gelen pek çok elektronik ve perakende mağazasından Spotify hediye kartlarını satın alabilirsin. Spotify hediye kartını kullan

 1. Lütfen spotify.com/redeem adresinde oturum aç.
 2. Kartın arkasındaki PIN kaplamasını hafifçe kazı.
 3. PIN’i veya makbuzundaki kodu gir.
 4. Kullan’a tıkla.

Spotify Premium olup olmadığı nasıl anlaşılır?

Üyeliğini ve ödemelerini görüntülemek için hesap sayfanda oturum aç ve Planın’a git. Burada yapabileceklerin:

 1. Hangi planda olduğunu görmek.
 2. Planının ücretini kontrol etmek.
 3. Bir sonraki fatura tarihini görüntülemek.
 4. Planını değiştirmek.
 5. Ödeme bilgilerini güncellemek.

Vodafone sınırsız WhatsApp ne demek?

Vodafone, tüm faturalı bireysel müşterilerine 1 ay, faturasız bireysel müşterilerine ise 1 hafta süreyle geçerli sınırsız WhatsApp kullanımı hediye edecek. Paket dahilinde internet kotasından düşmeden WhatsApp üzerinden görüntülü konuşulabilecek.

You might be interested:  FAQ: App Store Dan Müzik Nasıl Indirilir?

Türk Telekom sınırsız WhatsApp nasıl yapılır?

Hem yurtiçinde hem yurtdışında doyasıya ücretsiz mesajlaşmak için UCRETSİZ yaz 5555’e gönder. Yurt içinde 1GB, yurtdışında aylık 20 MB’a kadar Whatsapp, Bip ve Wirofon internet kullanımlarını kapsar.

Vodafone sınırsız WhatsApp görüntülü konuşma dahil mı?

Paket dahilinde internet kotasından düşmeden WhatsApp üzerinden görüntülü konuşulabilecek. Şirket açıklamasına göre, Vodafone, müşterilerine en iyi dijital deneyimi sunmaya devam ediyor. Kampanya süresince WhatsApp üzerinden yapılan mesajlaşma, sesli ve görüntülü konuşmalar müşterilerimizin internetinden yemeyecek.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *