Soru: Kalben Ne Tür Müzik Yapıyor?

Kalben ne mezunu?

Tam ismiyle Kalben Sağdıç 17 Ocak 1986 tarihinde İskenderun’da dünyaya geldi. 35 yaşındaki müzisyen ve söz yazarı olan Kalben son yılların popüler isimlerinden biri.

Kalben ne iş yapıyor?

KALBEN SADECE ŞARKISI İLE TANINDI 2014’te Sofar Sounds kapsamında Galata’da bir evde sadece gitarıyla verdiği konserden yayınlanan ‘Sadece’ videosu kısa zamanda Sofar videoları arasında en çok izlenen oldu. Çıkardığı Lulu serisi sonrası müzik hayatına başladı.

Kalben hangi üniversitede?

Asıl adı Kalben Sağdıç olan fakat dikkat çekic, bir o kadar da anlamlı ismi ile çıkış yapan Kalben; 1986 yılında İskenderun’da dünyaya gelmiştir. Kendine has bir hayran kitlesi kazanan ve müzik kariyerinde emin adımlarla ilerleyen Kalben ‘in ilk albümü ise 2016 Şubat ayında dinleyici ile buluşmuştur.

Kalben kız mı?

Platonik aşıktım. Ama bu aşk, onun kadın olmasıyla değil, insan olmasıyla ilgiliydi” dedi. Yeni albümü Aşk Çeşmesi ile gündemde olan Kalben hakkında merak edilenleri Hürriyet’ten Hakan Gence’ye anlattı.

Kalben nerede doğdu?

İskenderun, Türkiye

Kalben burcu ne?

Burcu ne? Oğlak, yükselenim Kova.

Kalben Kimdir Kaç Yaşında?

Çift, Temmuz 2016’da gerçekleşen düğün töreniyle, dünyaevine girmişti. Öte yandan, Kalben ile Berkant Ali İncesaraç ‘ın şiddetli geçimsizlik gerekçesiyle ayrıldığı öğrenildi.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *