Soru: Gök Nerede Söz Müzik?

Gök nerede söz yazarı?

Bir Hadise Var, Mabel Matiz’in üçüncü stüdyo albümü olan Gök Nerede ‘nin üçüncü video klip şarkısıdır. Söz ve müziği Nazan Öncel’e ait şarkı ilk olarak Öncel’in 11 Ekim 1991 tarihinde çıkardığı aynı isimli ikinci stüdyo albümünde bir şarkı.

Mabel Matiz Yer nerede gök nerede?

Gök Nerede, Mabel Matiz ‘in 13 Şubat 2015’te çıkardığı DMC etiketiyle yayınlanan 3. stüdyo albümüdür. Albüm 14 şarkıdan oluşmaktadır. Albümün prodüktörlüğünü ve aranjörlüğünü Can Güngör üstlenmiştir.

Gök nerede klibi ne anlatıyor?

İnsanın kendiyle ve dünyayla olan savaşına dikkat çekilen klipte, evrensel anlamda hislerin ve hikayelerin benzerliği anlatılıyor. Sanatçı çalışmasını “yoğun, yorucu ve ümit kırıcı geçen bu son dönemde kendini dünyaya terkedilmiş hisseden; ama umudunu da yitirmeyen bütün inatçı ruhlara” ithaf ettiğini belirtiyor.

Mabel Mati nereli?

Mabel Matiz, kimlikteki adıyla Fatih Karaca, 31 Ağustos 1985’te Mersin’in Erdemli ilçesinin Tömük kasabasında ev hanımı Maya Karaca ile tır şoförü ve Kıbrıs Gazisi Ali Karaca’nın ilk çocuğu olarak dünyaya geldi.

Gel şarkı sözleri kime ait?

Gel, Mabel Matiz’in üçüncü stüdyo albümü olan Gök Nerede’nin ilk video klip şarkısıdır.

Mabel Matiz ilk albüm ne zaman?

Mabel Matiz ( albüm ) Mabel Matiz, Mabel Matiz ‘in 11 Mayıs 2011’de çıkardığı, kendi adını taşıyan ilk albümü. Prodüktörlüğünü ve bütün aranjmanlarını Alper Gemici ve Mabel Matiz birlikte üstlenmişlerdir; albüm Alper Erinç Müzik Prodüksiyon stüdyosunda kaydedilmiştir.

You might be interested:  Soru: Slaytta Müzik Nasıl Devam Ettirilir?

Gök nerede klibi nerede çekildi?

Ünlü fotoğraf sanatçısı Aytekin Yalçın tarafından nisan ayı içerisinde Fas’ın Marakeş ve Essaouira şehirlerinde çekilen ve görselleriyle cinsiyetçilikten arınmış özgür aşka işaret eden video klip, müziğin estetik ve dansla buluştuğu farklı bir sanat eseri olarak karşımıza çıkıyor.

Mabel Matiz Nereli Kürt mü?

Mabel Matiz kimdir, aslen nereli, kaç yaşında ve Mabel Matiz ne dedi soruları bugün gün boyunca sıkça arandı. Gerçek adı Fatih Karaca olan Mabel Matiz aslen Mersinli. 31 Ağustos 1985 tarihinde dünyaya gelen Mabel Matiz ‘in gerçek ismi Fatih Karaca’dır.

Mabel Matiz’in asıl mesleği nedir?

Erdemli, Türkiye

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *