Soru: Athena Ne Tür Müzik Yapıyor?

Athena’nın soyadı nedir?

15 yaşında gitar çalmaya merak salan Gökhan Özoğuz, Athena müzik grubunun solistidir. Athena grubunun gitaristi Hakan Özoğuz ikiz kardeşidir.

Athena kaç yaşında?

Gökhan Özoğuz 11 Ekim 1976 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi.

Athena grubu dağıldı mı?

23 Ocak— Sonbaharda İstanbul’da yapılan Avrupa Basketbol Şampiyonası için besteledikleri “12 Dev Adam” şarkısı ile dillerden düşmeyen Athena, şimdi Gökhan ve Hakan Özoğuz kardeşler ile yoluna devam ediyor. Athena Bronx’taydı! Ve 12 Dev Adam’ın dillerde dolaştığı günlerde grup dağıldı..

Athena Yeni albüm ne zaman?

Athena, 2021’de çıkartacağı yeni albümünün kayıtlarını yaptığı bugünlerde, konserlerine de devam ediyor.

Athena Gökhan kimdir nerelidir?

Ayrıca 2013-2016 yayın döneminde Tv8’de yayınlanan ve Acun Ilıcalı’nın yapımcılığını ve sunuculuğunu yaptığı O Ses Türkiye isimli müzik yarışmasında jüri üyeliği yapmaktadır. 2012 yılında Melis Ülken ile evlenmiştir. Ayşe Derya adında bir kızı ve ikizleri vardır. Aslen Gaziantep’lidir.

Şarkıcı Athena Gökhan nereli?

Evet ben müslümanım ve dinimi yaşayabildiğim kadar yaşamaya çalışıyorum. Bunu kabullenemeyenler lütfen beni takip etmeyi bıraksınlar.”

Athena namaz kılıyor mu?

Açıköğretim Fakültesi mezunu. Dedesi hafız. Beş vakit namazını aksatmamış eczacı bir baba ile.. “7 yaşından beri de namaz kılıyor.”

Gökhan Oğuz Kaç Yaşında?

1999’da sonlanan Athena konserlerinden kısa süre sonra Captain Hook da kapılarını kapattı.

Athena 12 Dev Adam şarkısı ne zaman çıktı?

2001’in 12 Dev Adamı’nın gölgesi ulaştı bugünlere. Ne Athena ‘nın şarkısının yarattığı birliktelik var artık, ne oyuncuların hepsini tanıyan toplum. 18 yıldır ekmeğini yiyoruz şarkının. Bir türlü üstüne koyamadık.

You might be interested:  Okuyucular soruyor: Caz Müzik Nasıl Ortaya Çıkmıştır?

Athena ne zaman kuruldu?

Athena, 2014 Kasım ayında ALTÜST adını verdikleri yeni albümünü yayınladı. Albümün çıkış şarkısı ‘ Kafama Göre ‘ Vodafone FreeZone’un 2014 – 2015 yılı şarkısı olarak seçildi.

Athena tanrıçası kimdir?

Athena, Yunan mitolojisinde zeka, sanat, strateji, ilham ve barış tanrıçasıdır. Roma mitolojisinde Minerva diye anılır. Babası Tanrıların başı Zeus, annesi ise Zeus’un ilk karısı olan hikmet tanrıçası Metis’ tir.

Gökhan Özoğuz kimdir vikipedi?

Gökhan Özoğuz (d. 11 Ekim 1976), Türk müzisyen. Hakan Özoğuz ‘un ikiz kardeşidir. Athena grubunun solistidir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *