Son Feci Bisiklet Ne Tarz Müzik Yapıyor?

Son feci bisikletin solisti kimdir?

Son Feci Bisiklet, 2011 yazında Arda Kemirgent (vokal, gitar) ve Can Sürmen (davul) tarafından Ankara’da kuruldu. Sanılanın aksine bisiklet sporuyla bir ilgisi bulunmayan ikili, grubun ilk 6 şarkısını kaydedip Son Feci EP adı altında dinleyiciye sundu.

Son Feci Bisiklet bilirim nerede çekildi?

Şarkının söz, müzik, mix ve mastering’i Arda Kemirgent imzası taşırken, düzenlemeler grubun kendisine ait. Kadıköy Özgürlük Park’ında; Derya Karadaş, Haki Biçici ve Son Feci Bisiklet grup elemanlarıyla çekilen klip, doğal görüntülere sahne olurken, klibin tamamı tek plan olarak kurgulandı.

Ozan Özgül kimdir?

1988 yılında Ankara’da dünyaya gelmiş olan, oldukça huzurlu ve mutlu bir çocukluk geçiren Ozan Özgül ‘ün hayatındaki en önemli kırılımlardan biri bas gitar çalmaya başlamasıdır. Günümüze gelene kadar hem bas gitarist hem de Freelance Videographer olarak çeşitli işler yaptı.

Bikinisinde Astronomi kime yazıldı?

Herkesin merak ettiği Bikinisinde Astronomi şarkısının aslında Arda Kemirgent ölen sevgilisi için yazıldığını söylüyor bir röportajında. Şarkının aslında bir denizin dile gelmesi olduğunu söyleyerek, denizde boğulan bir kadına yazılmış bir şarkı olduğunu ekliyor. Derin, anlamlı bir şarkıdır en nihayetinde.

Son Feci Bisiklet Bikinisinde Astronomi kim söylüyor?

Son feci sohbet: Arda Kemirgent.

Son Feci Bisiklet grup mu?

Son Feci Bisiklet, Arda Kemirgent ve Can Sürmen tarafından 2011 yılında Ankara’da kurulmuş bir Türk alternatif rock grubu.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *