Sık sorulan: Vodafone Pass Müzik Hangi Uygulamalar?

Vodafone Müzik Paketi Nasıl Kullanılır?

Vodafone Red Tarifeleri MUZIKPASS yazıp 3636’ya SMS ileterek Vodafone Pass Müzik Paketinden yararlanmaya başlayabilir. Vodafone Faturalı Tarifeler PASSM yazıp 3636’ya SMS ileterek Vodafone Pass Müzik Paketinden yararlanmaya başlayabilir.

Sınırsız pass paketi ne demek?

Vodafone sosyal pass paketi İnstagram, Facebook, Twitter uygulamalarında geçerlidir ve bu uygulamalarda da kişilere sınırsız bir kullanım hakkı sunmaktadır. Bu paket Red25, Red35, Red 25 GB, Red 30 Gb, Red 40GB tarifelerini kullanan kişilere ücretsiz olarak verilmektedir.

Vodafone ücretsiz Spotify Nasıl Kullanılır?

“ SPOTIFY ” yazarak 5800’a ücretsiz SMS gönderin.

Vodafone aylık sosyal pass paketi nasıl yapılır?

Vodafone Aylık Sosyal Pass Paketi Twitter kullanımı internetinizden yemez. Otomatik olarak iptal edilmediği sürece her ay tekrar eder. SPASS yazıp 3636 SMS göndererek Aylık Sosyal Pass ek paketini hattınıza tanımlayabilirsiniz.

Vodafone Spotify paketi nasıl kullanılır?

Vodafone Spotify Başvurusu Nasıl Yapılır?

 1. Cep telefonunuzun sms kısmına girip SPOTIFY yazıp, 5800’a kısa mesaj göndermeniz gerekir.
 2. Eğer spotify üyeliğiniz yoksa burada üyelik oluşturmanız gerekir, kampanyaya zaten üye iseniz gerekli bilgileri doldurduktan sonra hemen kullanamaya başlayabilirsiniz.
You might be interested:  Sık sorulan: Slayt Gösterisinde Müzik Nasıl Eklenir?

Red Pass iletişim paketi nasıl kullanılır?

Vodafone Red Tarifeleri ILETISIMPASS yazıp 3636’ya SMS ileterek Vodafone Pass İletişim Paketinden yararlanmaya başlayabilir. Vodafone Faturalı Tarifeler IPASS yazıp 3636’ya SMS ileterek Vodafone Pass İletişim Paketinden yararlanmaya başlayabilir.

Vodafone hediye Çarkı pass nedir?

Vodafone, ‘ Hediye Çarkı ‘ platformunu yeniledi. Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden erişilen platformda, 20 GB’a kadar internet, internetten yemeyen İletişim, Video ve Sosyal Pass paketleri ve çeşitli markalarda indirimler gibi daha zengin ve çeşitli hediyeler sunulacak.

Sınırsız Freezone güzelliği paketi nedir?

‘ FreeZone güzellikleri ‘ kapsamında sunduğumuz İnternet Sınırsızlaştırıcı özelliğiyle genç müşterilerimize 24 saat geçerli sınırsız internet hediye ediyoruz. Gençler, her ay diledikleri bir gün bu özellikten yararlanabiliyor. İnternet Sınırsızlaştırıcı faydasına Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden sahip olmak mümkün.

Vodafone sınırsız YouTube paketi ne kadar?

Vodafone günlük sınırsız video paketi ücreti 6 TL’dir. Bu paket tekrar etmez. 1 gün boyunca Youtube ve izlesene’deki kullanımlarınız internetinizden yemez.

Spotify üyelik nasıl yapılır?

Ekranın sol üst köşesindeki dişli şeklindeki simgeye dokun. PREMIUM’A GEÇ butonuna dokun. Bu, ekranın üst tarafının yakınındaki büyük butondur. PREMIUM’U EDİN butonuna dokun.

Spotify nasıl hediye edilir?

Spotify Premium üyeliği hediye et. Önde gelen pek çok elektronik ve perakende mağazasından Spotify hediye kartlarını satın alabilirsin. Spotify hediye kartını kullan

 1. Lütfen spotify.com/redeem adresinde oturum aç.
 2. Kartın arkasındaki PIN kaplamasını hafifçe kazı.
 3. PIN’i veya makbuzundaki kodu gir.
 4. Kullan’a tıkla.

Spotify Premium olup olmadığı nasıl anlaşılır?

Üyeliğini ve ödemelerini görüntülemek için hesap sayfanda oturum aç ve Planın’a git. Burada yapabileceklerin:

 1. Hangi planda olduğunu görmek.
 2. Planının ücretini kontrol etmek.
 3. Bir sonraki fatura tarihini görüntülemek.
 4. Planını değiştirmek.
 5. Ödeme bilgilerini güncellemek.
You might be interested:  Downtube Müzik Nasıl Indirilir?

Sosyal pass paketi nasıl alınır?

Vodafone sosyal pass paketini yapmak için Vodafone yanımda uygulamasına girmelisiniz. Vodafone yanımda uygulaması ek paketler bölümünden “vodafone sosyal pass ” paketini arama sekmesine yazın. Daha sonra satın alma işlemi için uygulama sizi yönlendirecektir.

Sosyal pass paketi nasıl iptal edilir?

Faturalı ve faturasız hatlarda konuşma, internet ve SMS paketlerini Vodafone Yanımda Uygulaması’ndan, Online Self Servis’ten, 7000 Sesli Yanıt Servisi’ni ya da *7000#’i arayarak, Vodafone Müşteri Hizmetleri ve Vodafone Cep Merkezleri’nden iptal edebilirsiniz.

Paket Nasıl Yapılır vodafone?

Faturalı ve faturasız hatlar için konuşma, internet ve SMS paketlerini Vodafone Yanımda Uygulaması’ndan, Yanımda İnternet sayfası üzerinden, 7000 Sesli Yanıt Servisi’ni ya da *7000#’i arayarak veya 7000’e SMS göndererek, Vodafone Müşteri Hizmetleri ve Vodafone Mağazalarından satın alabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *