Sık sorulan: Telefon Çalarken Müzik Dinlet Nasıl Yapılır?

Çalarken Dinlet kaçı arıyoruz?

Ayrıca, dilerseniz Çalarken Dinlet abonesi olmak için DINLET yazıp 2222’ye SMS gönderebilirsiniz. Çalarken Dinlet ‘inizi seçmek için http://calarkendinlet.turkcell.com.tr internet adresine girebilirsiniz.

7060 arayana dinlet nedir?

Öncelikli olarak 7060 nolu hat Vodafone Türkiye’ye ait bir servis numarasıdır. Arayana Dinlet servisi olarak bilinen bu servis Ücretli bir servistir. 7060 nolu hattın sizi araması sonrasında herhangi bir ücret ödemesi yapmazsınız. Ancak arama sonrası Satın Alma İşlemi yaparsanız ücretlendirme yapılır.

Turkcell arayana ne Dinletsem?

SMS ile abonelik başlatmak için STATUP yazıp 2200’a gönderebilirsiniz. App Store ya da Google Store üzerinden UpCall uygulamasını indirerek “ Arayana Ne Dinletsem ” bölümünden abonelik başlatabilirsiniz.

Vodafone çalarken dinlet numarası kaç?

ArayanaDinlet servisini kullanabilmek için öncelikle servise abone olmanız gerekmektedir. www. vodafone.com.tr adresindeki ArayanaDinlet sayfalarındaki yönlendirmeleri izleyerek rahatça abone olabileceğiniz gibi, ABONE yazıp 7060’a ücretsiz SMS göndererek veya 7060 Sesli Yanıt Sistemini arayarak da servise aboneliğinizi

7060 neden ariyor?

7060, belirli dönemlerde arayanı dinlet servisine üye kazandırma amacıyla Vodafone kullanıcılarına yönelik aramalar yapabilmektedir. Tamamıyla Vodafone servisine ait olan bu numara, servis hakkında bilgi verme amacıyla arama yapmaktadır.

Çalarken Dinlet nasıl değiştirilir?

“Genel ArayanaDinlet” tanımlamanızı, www.vodafone.com.tr ve Vodafone live’daki ArayanaDinlet sayfalarındaki “Tanımlamalarım” menüsü altında bulabilirsiniz. “ Değiştir ” butonuna bastığınızda çıkan sayfadan yeni “Genel ArayanaDinlet”inizi seçerek değişikliği gerçekleştirebilirsiniz.

You might be interested:  Bellek Kartına Nasıl Müzik Atılır?

Arayana dinlet ücretsiz Nasıl Yapılır?

www.vodafone.com.tr adresindeki ArayanaDinlet sayfasından ücretsiz olarak satın alma yapabilir, satın almak istediğiniz ArayanaDinlet’in çeşitli mecralarda duyurulan SMS kodunu 7060’a gönderebilir, 7060 ArayanaDinlet Sesli Yanıt Sistemi menülerini kullanarak da ücretsiz olarak yeni ArayanaDinletler alabilirsiniz.

7060 Kim bu numara?

7060 numarası Vodafone’a ait olan numaralardan biridir. Bu servis Arayana Dinlet ismi ile de bilinmektedir. Vodafone’nun ücretli servisleri arasında yer almaktadır. Bu numara bazen Vodafone kullanıcılarını araması sebebi ile insanlar tarafından merak edilmektedir.

7060 SMS nedir?

7060 – ArayanaDinlet Servis Numarası Bu numarayı arayarak, sesli yanıt servisi üzerinden, veya bu numaraya ilgili anahtar kelimeleri SMS olarak göndererek ArayanaDinlet servisinizle ilgili abonelik alma veya sonlandırma, ArayanaDinlet satın alma, değiştirme, ve benzeri birçok işlemini kolaylıkla yapabilirisiniz.

Turkcell Çağrı Bekletme nasıl yapılır?

Eğer kullandığınız cep telefonu “ Çağrı Bekletme ” özelliğini destekliyorsa bu servisi aktif hale getirmek için telefonunuzun menüsünü de kullanabilirsiniz. Menüde böyle bir seçenek yoksa *43# ara tuşuna bastığınızda çağrı bekletme çalışır, #43# ara tuşuna bastığınızda da “ Çağrı Bekletme ”yi kapatmış olursunuz.

Dinlet 3 GB kazan nasıl yapilir?

Dinlet kazan nasıl yapılır? Turkcell tribün dinlet kazan servisi yapmak için TRIBUN CEPTE yazıp 2200’a göndererek ya da BİP Tribün Cepte kanalı içinden başlatabilirsiniz.

Turkcell Çalarken Dinlet kaç TL?

Sizi arayanlar siz telefonu açana kadar standart arama sesi yerine tarzınızı yansıtan seçtiğiniz şarkıyı ya da melodiyi dinlerler. Abone olduktan sonra dilediğiniz kadar şarkı ve melodi seçmek ücretsizdir. Turkcell ÇalarkenDinlet üyeliği 2,99 TL /hafta!

Avea Çalarken Dinlet nasıl yapılır?

“ Ringa ” servisinden yararlanmak isteyen faturalı ve faturasız hat sahibi Avea abonelerinin 9292’yi telefonla aramaları ya da RINGA ACIK yazdıkları kısa mesajı 9292’ye göndermeleri yeterli oluyor.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *