Sık sorulan: Fizy 23. Liselerarası Müzik Yarışması Ne Zaman?

Ipana Liseler Arası Müzik Yarışması Ne Zaman Açıklanacak?

Türkiye Liselerarası Müzik Yarışması ‘nda finale kalan okulların açıklanmasının ardından final oylamasının heyecanı başladı. 14 Haziran’da Powerapp mobil uygulamasında başlayacak olan final oylaması 25 Haziran’a kadar devam edecek. Ödül kazanan okullar, 27 Haziran Pazar akşamı saat 20.00’de açıklanacak.

Ipana müzik yarışması ne zaman?

-Kampanyaya katılmak için, uygulama üzerinde ” İPANA 23. TÜRKİYE ON-LINE LİSELER ARASI MÜZİK YARIŞMASI İÇİN OYLAMA BAŞLADI!” görevini açıp, oy vermen gerekmektedir. -Kampanyaya son katılım tarihi 4 Haziran 2021’dir.

Fizy Liselerarası Müzik Yarışması Nasıl Başvurulur?

Bu yıl da Türkiye’nin 81 ilinde 8 binden fazla okula duyurulan yarışmanın katılım formu ve şartnamesine, ‘ fizy.com/lmy’ adresinden ulaşılabiliyor.

Ipana Liseler Arası Müzik Yarışması Kim Kazandı?

Yarışmanın kurucusu ve başkanı Serhat Hacıpaşalıoğlu, Özkan Uğur, Fuat Güner, Aşkın Nur Yengi, Turhan Yükseler, Tarkan Gözübüyük, Fatma Turgut gibi sanatçıların yanı sıra basın jürisi tarafından değerlendirilen performans sonucunda İcra dalı birincisi Oğuz Canpolat Anadolu Lisesi, yarışmanın en büyük hediyesi olan

Fizy 22 Liselerarası Müzik Yarışması Kim Kazandı?

kazanan kişi İzmir Özel Takev Anadolu ve Fen Lisesi’nin gitaristi Bartu Orhun Bilgiç ödülünü, Milliyet Gazetesi Cadde Eki Haber Müdürü Abdullah Malkoç ve Sabah Gazetesi Günaydın Eki Köşe Yazarı Ömer Karahan verdi.

Fizy Liselerarası Müzik Yarışması 2021 ne zaman?

16 Kasım 2020 – 22 Ocak 2021 tarihleri arasında başvuruların yapılacağı yarışmada internet oylaması ve jüri değerlendirmesi ise; 25 Ocak’ta başlayacak. Finale kalması için desteklenecek okullar 26 Şubat 2021 tarihine kadar oylanacak.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *