Sık sorulan: Emre Aydın Hangi Tarz Müzik Söylüyor?

Emre Aydın sevgilisi kim?

İstanbul’dan başka bir şehre çiçek göndermek istediğinde, bu alanda web dünyasında bir açık olduğunu fark eden Emre Aydın, Ciceksepeti.com’u 2001 yılında kurdu. CicekSepeti.com’u kurarken internet teknolojisini ve yapılabilirliğini araştırıp, ilk web sitesini bizzat kendisi tasarlayıp yayına aldı.

Soğuk Odalar şarkısı ne zaman çıktı?

Mart 2012’de Doğan Müzik Yapım etiketiyle çıkan tekli, iki şarkıdan oluşmaktadır. Teklinin yayınlanmasından kısa süre sonra dijital platformlarda zirveye oturan Soğuk Odalar adlı parça TTNET Müzik’te tüm zamanların en çok dinlenen 2. Türkçe şarkısı olmuştur.

Emre Aydin ne yapiyor?

Emre Aydın çektiği video kliplerle birçok müzik listesinde üst sıralara yerleşti. Sanatçı en iyi çıkış, en iyi albüm, en iyi yorumcu gibi birçok dalda ödül kazandı. 2012 yılı şubat ayında Sony Music ‘den ayrılıp menajeri Fadıl Dinçer ile birlikte 565 Yapım adında kendi müzik şirketini kurmuştur.

Afilli Yalnızlık ne zaman çıktı?

Eda Köksal, aslen Ordu’lu. 32 yaşında olan Eda Köksal, Bilkent Üniversitesi İç Mimarlık Bölümü’nden mezun oldu. İç mimar Eda Köksal, 2 yıl önce evini dekore ettiği Emre Aydın ile 21 Ağustos 2016 tarihinde evlendi. Emra Aydın ‘ın yazıp yönettiği Cinni filminde de başrol oynamıştır.

Taladro nerede yaşıyor?

Esasında Mersin kentine daha iyi eğitim görmek amacıyla gelen Taladro, tam 8 yıl bu şehirde ikamet ediyor. İlkokulu Mersin kentinde tamamlayan Taladro Ortaokulu ise Antakya’da okuyor. Antakya’da da müzik hayatına devam eden Taladro, hem Ceza hem de Eminem şarkılarıyla büyüyor.

Emre Aydın’ın babası kimdir?

Şaban Aydin

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *