Sık sorulan: Discord Nasıl Müzik Açılır?

Discord nasıl şarkı açılır Mobil?

Discord ‘a girerek müzik botunu eklediğiniz sunucunun ses kanalına bağlandığınızda, görseldeki gibi bir bildirimle karşılaşırsınız. Burada, “! join” komutunu girip “Enter” tuşuna basarak müzik botunu ses kanalına davet edin.

Rhythm nasıl kullanılır?

Botu herhangi bir sohbet kanalında etiketlemeniz yeterlidir. Şarkıları tek tek dinleyebildiğiniz gibi çalma listelerini de aynı komutla kullanabilirsiniz. Botun adını dilediğiniz gibi değiştirmeniz mümkündür. Botun ismine sağ tıklayın > Kullanıcı adı değiştire tıklayın > Yeni ismi girin > Tamam deyin.

Rhythm nasıl eklenir?

Şimdi, botun sunucunuza nasıl davet edileceğine bakalım. Discord sunucu ayarları

  1. Sunucu ayarlarınızda Roller’e gidin ve yeni bir rol eklemeyi seçin.
  2. Herhangi bir yol adı seçin ve değişiklikleri kaydedin.
  3. Çevrimiçi bölümünde RythmBot’a sağ tıklayın ve Roller’i seçin, sonrasında botu yeni role atayın.

Discord müzik botu nedir?

Discord Müzik Botu Discord sunucularının ses kanallarına bağlanıp, YouTube, spotify ve benzeri sitelerden indirdiği şarkıları ses kanallarına aktarma görevinin verildiği uygulamaların genel adıdır.

Groovy bot ne işe yarar?

Discord Groovy bot komutları ile birlikte herhangi bir sunucu içerisinde dilediğiniz gibi şarkı, müzik veya podcast dinleyebilirsiniz. Discord Groovy botuyla birlikte müzik dinleyebilirsiniz. Moderasyon botundan, mesajlarınıza cevap veren birçok botu Discord sunucularınızda kullanabilirsiniz.

Discordda nasıl rol verilir?

Sunucu ayarlarına girdikten sonra soldaki menüde bulunan Roller kısmına girelim. Roller menüsüne girdikten sonra sizi yukarıda gördüğünüz gibi bir ekran karşılayacaktır. Yeşil çerçeve içine aldığım bölümden yeni rol atayabilir, rollerinizi düzenlemek için seçebilirsiniz.

You might be interested:  Sık sorulan: Iphone 4s E Müzik Nasıl Indirilir?

Rhythm botu nasıl çalışır?

Discord Rythm Bot Komutları

  1. play: Komuttan sonra şarkı adı veya şarkı URL linki yapıştırmalısınız.
  2. disconnect: Botu odadan atmak için kullanılır.
  3. skip: O an çalan şarkıyı geçmenize yarar.
  4. remove: Belirtilen şarkı kuyruktan kaldırılır.
  5. np: O anda çalan şarkıyı gösterir.
  6. loop: Çalan şarkıyı döngüye alır.

Ritim botu nasıl kullanılır?

Botu herhangi bir sohbet kanalında etiketlemeniz yeterlidir. Şarkıları tek tek dinleyebildiğiniz gibi çalma listelerini de aynı komutla kullanabilirsiniz. Botun adını dilediğiniz gibi değiştirmeniz mümkündür. Botun ismine sağ tıklayın > Kullanıcı adı değiştire tıklayın > Yeni ismi girin > Tamam deyin.

MEE6 ne işe yarar?

MEE6. Discord botları arasında en çok kullanılan bot olan MEE6, geniş kontrol yelpazesiyle tercih sebebi olmaktadır. En bilinen özellikleri, bir MMORPG oyunu gibi sunucu üzerindeki kullanıcılara Level ve EXP sistemi kurarak derecelendirebilmesidir.

Discord müzik botu nasıl yapılır?

Discord ‘da müzik botu eklemek için kullanmak istediğiniz botun web sayfasına giderek Davet Et butonuna tıklayın. Ardından gelen ekrana botu eklemek istediğiniz sunucuyu seçin. En son “Doğrula” deyip yönlendirilen sayfadaki doğrulama işlemini gerçekleştirin. Onay uyarısı geldikten sonra işleminiz tamamlanır.

Discord ProBot ne işe yarar?

ProBot kendi kullanıcı avatarları ve kullanıcı isimleri de dahil hoşgeldin fotoğraflarını tasarlamanızı sağlar ve sizin için kullanıcılarınızı karşılar!

Discord Server ne demek?

Discord sunucusu, insanların oyunlar hakkında sohbet etmek için bir araya gelebilecekleri veya oyun oynarken arkadaşlarıyla konuşmak için ses kanallarını kullanabilecekleri ücretsiz alanlardır.

Discord nasıl level atlanır?

Mobidictum Discord seviye nasıl atlanır? Sunucudaki seviyenizi arttırmak yapabileceğiniz tek şey mesaj göndermek. Tabi bu da kurallar çerçevesi içerisinde olmalı. Her mesaj için 15-40 arasında bir tecrübe puanı kazandığınızdan dolayı seviye atlama hızınız diğer üyelere göre daha hızlı olabilir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *