Sık sorulan: Arayan Kişiye Müzik Müzik Müzik Nasıl Dinletilir?

Çalarken Dinlet nasıl ayarlanıyor?

” Çalarken Dinlet ” servis sayfasına buradan ulaşabilir, dilerseniz Turkcell şifrenizle giriş yaparak aboneliğinizi gerçekleştirebilirsiniz. Detaylı bilgi almak ve hemen abone olmak için tıklayın. Ayrıca, dilerseniz Çalarken Dinlet abonesi olmak için DINLET yazıp 2222’ye SMS gönderebilirsiniz.

Çalarken dinlet aboneliği nasıl iptal edilir?

Arayana Dinlet servis aboneliğimi nasıl iptal edebilirim? IPTAL yazıp 7060’a SMS göndermeniz yeterlidir. www.vodafone.com.tr, 7060 Sesli Yanıt Sistemi ve Vodafone Cep Merkezleri vasıtasıyla da aboneliğinizi iptal ettirebilirsiniz.

Vodafone arayana dinlet ucretli mi?

www. vodafone.com.tr adresindeki ArayanaDinlet sayfasından ücretsiz olarak satın alma yapabilir, satın almak istediğiniz ArayanaDinlet’in çeşitli mecralarda duyurulan SMS kodunu 7060’a gönderebilir, 7060 ArayanaDinlet Sesli Yanıt Sistemi menülerini kullanarak da ücretsiz olarak yeni ArayanaDinletler alabilirsiniz.

Turkcell arayana ne Dinletsem?

SMS ile abonelik başlatmak için STATUP yazıp 2200’a gönderebilirsiniz. App Store ya da Google Store üzerinden UpCall uygulamasını indirerek “ Arayana Ne Dinletsem ” bölümünden abonelik başlatabilirsiniz.

7060 telefon numarası kime ait?

7060 numarası Vodafone’a ait olan numaralardan biridir. Bu servis Arayana Dinlet ismi ile de bilinmektedir. Vodafone’nun ücretli servisleri arasında yer almaktadır. Bu numara bazen Vodafone kullanıcılarını araması sebebi ile insanlar tarafından merak edilmektedir.

You might be interested:  Hızlı Cevap: Ttnet Müzik Ücreti Ne Kadar?

Ringa nasıl yapılır?

“ Ringa ” servisinden yararlanmak isteyen faturalı ve faturasız hat sahibi Avea abonelerinin 9292’yi telefonla aramaları ya da RINGA ACIK yazdıkları kısa mesajı 9292’ye göndermeleri yeterli oluyor. Ringa üyeliği, Avea internet sitesi, *100# Infomobil+ ya da Avea WAP üzerinden de aktif hale getirilebiliyor.

Ücretsiz çalarken dinlet nasıl yapılır?

Abone olmak için; DINLET yazıp 2200’a ücretsiz SMS gönderebilirsiniz.

Vodafone çalarken dinlet numarası kaç?

ArayanaDinlet servisini kullanabilmek için öncelikle servise abone olmanız gerekmektedir. www. vodafone.com.tr adresindeki ArayanaDinlet sayfalarındaki yönlendirmeleri izleyerek rahatça abone olabileceğiniz gibi, ABONE yazıp 7060’a ücretsiz SMS göndererek veya 7060 Sesli Yanıt Sistemini arayarak da servise aboneliğinizi

Çalarken Dinlet nasıl değiştirilir?

“Genel ArayanaDinlet” tanımlamanızı, www.vodafone.com.tr ve Vodafone live’daki ArayanaDinlet sayfalarındaki “Tanımlamalarım” menüsü altında bulabilirsiniz. “Değiştir” butonuna bastığınızda çıkan sayfadan yeni “Genel ArayanaDinlet”inizi seçerek değişikliği gerçekleştirebilirsiniz.

Arayana dinlet ucretli mi?

Arayana Dinlet servisi ilk 10 Gün için ücretsizdir. 10 günden sonra Normal Abonelik süreci başlamakta ve Aylık 2.5 TL servis ücreti alınmaktadır. Arayana Dinlet kapsamında aldığınız her içerik için 2.5 TL ücret ödemesi yaparsınız.

Vodafone 7060 ne demek?

7060 numarası, ArayanaDinlet servisine özel bir selfservis numarasıdır.

Turkcell Çağrı Bekletme nasıl yapılır?

Eğer kullandığınız cep telefonu “ Çağrı Bekletme ” özelliğini destekliyorsa bu servisi aktif hale getirmek için telefonunuzun menüsünü de kullanabilirsiniz. Menüde böyle bir seçenek yoksa *43# ara tuşuna bastığınızda çağrı bekletme çalışır, #43# ara tuşuna bastığınızda da “ Çağrı Bekletme ”yi kapatmış olursunuz.

Dinlet 3 GB kazan nasıl yapilir?

Dinlet kazan nasıl yapılır? Turkcell tribün dinlet kazan servisi yapmak için TRIBUN CEPTE yazıp 2200’a göndererek ya da BİP Tribün Cepte kanalı içinden başlatabilirsiniz.

You might be interested:  Hızlı Cevap: Music Cloud Nasıl Müzik Indirilir?

Turkcell UpCall Statune nedir?

UpCall Statune servisi ile telefonunuzu açmanıza gerek kalmadan, arayanlara neden açamadığınızı iletebilirsiniz. UpCall uygulaması ya da Bip üzerinden abonelik başlatabilirsiniz. Tüm Turkcell aboneleri uygulamayı kullanabilmektedir. Ancak arama bekletme özelliği Statune servisi ile birlikte kullanılmamaktadır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *