Red Pass Müzik Ne?

Vodafone Müzik Paketi Nasıl Kullanılır?

Vodafone Red Tarifeleri MUZIKPASS yazıp 3636’ya SMS ileterek Vodafone Pass Müzik Paketinden yararlanmaya başlayabilir. Vodafone Faturalı Tarifeler PASSM yazıp 3636’ya SMS ileterek Vodafone Pass Müzik Paketinden yararlanmaya başlayabilir.

Red 20 paketinde neler var?

Vodafone REDli 20 PLUS Paketi (Eski Kullanıcılara Özel)

 • Vodafone Red 20 Plus Fiyatı: 135 TL.
 • 20 GB İnternet.
 • 3000 DK Her Yöne Konuşma.
 • 250 SMS.

Vodafone Spotify paketi nasıl kullanılır?

Vodafone Spotify Başvurusu Nasıl Yapılır?

 1. Cep telefonunuzun sms kısmına girip SPOTIFY yazıp, 5800’a kısa mesaj göndermeniz gerekir.
 2. Eğer spotify üyeliğiniz yoksa burada üyelik oluşturmanız gerekir, kampanyaya zaten üye iseniz gerekli bilgileri doldurduktan sonra hemen kullanamaya başlayabilirsiniz.

Red Pass Sosyal nasıl kullanılır?

Vodafone Red Tarifeleri SOSYALPASS yazıp 3636’ya SMS ileterek Vodafone Pass Sosyal Paketinden yararlanmaya başlayabilir. Vodafone Faturalı Tarifeler SPASS yazıp 3636’ya SMS ileterek Vodafone Pass Sosyal Paketinden yararlanmaya başlayabilir.

Vodafone ücretsiz Spotify Nasıl Kullanılır?

“ SPOTIFY ” yazarak 5800’a ücretsiz SMS gönderin.

Vodafone pass paketi nedir nasıl kullanılır?

Vodafone sosyal pass paketi İnstagram, Facebook, Twitter uygulamalarında geçerlidir ve bu uygulamalarda da kişilere sınırsız bir kullanım hakkı sunmaktadır. Bu paket Red25, Red35, Red 25 GB, Red 30 Gb, Red 40GB tarifelerini kullanan kişilere ücretsiz olarak verilmektedir.

You might be interested:  Sık sorulan: Google Play Müzik Nasıl Indirilir?

Red 20 tarifesi faturalı mı?

Aile indirimden faydalanabilmek için ailenizden biri faturalı Vodafone hat kullanıcısı olmak zorundadir. Vodafone Aile İndirimli Red 20 GB kapsamında tarifenizdeki dakikalar bittiğinde otomatik konuşma paketi devreye girer ve 200 Dk / 6 TL üzerinden ücretlendirilerek konuşmaya devam edebilirsiniz.

Red 20 tarifesi kaç TL?

Genç red 20 GB tarife detayları aylık olarak 94 TL ‘dir. Tarifeni değiştirdiğin ilk ay 20 GB hediye hattına yüklenir ve her ay geçerli olacak 24 saate bedava internet avantajına sahiptir.

Vodafone Red 20 GB hediye nasıl alınır?

Vodafone Yanımda ilk yıla özel 20 GB Vodafone 20 GB hediye internet kampanyasından herkes yararlanabilecek. Vodafone Yanımda uygulamasına gir, hediye çarkını çevir.

Vodafone Spotify paketi ne kadar?

Vodafone Mobil Ödeme kullanımlarında 3 aylık olacak şekilde üyelik hizmet ücreti 3,99 TL alınmaktadır.

Freezone güzelliği nedir?

Vodafone Freezone güzellikleri ile kazanabileceğiniz bir çok hediye internet bulunuyor. Örneğin; Freezone ‘lı olduğunuz ilk ay 20GB bedava internet kazanırsınız. Freezone ‘lu olmanın güzelliklerinden bir diğeri de Whatsapp kullanımlarınız ve Whatsapp görüntülü konuşmalarınız internetinizden yemez.

Spotify Premium ödeme yapılmazsa ne olur?

Aylık ödeme alınamadığında Premium üyeliğini hemen kaybetmezsin. Ödeme bilgilerini Planın bölümünde yer alan hesap sayfandan kontrol edebilir veya güncelleyebilirsin.

Red Pass Sosyal hangi uygulamalarda geçerli?

Vodafone Pass Sosyal Paketi Facebook, Twitter ve Instagram uygulamaları kapsamında tarifenin internet kotasından düşmeden kullanım yapılabilmesini sağlar. Bu uygulamalar dışındaki sosyal medya içerik sağlayıcılarından yapılan internet kullanımı tarife kotasından düşecektir.

Vodafone pass Sosyal paketi nasıl yapılır?

1. Vodafone Haftalık Sosyal Pass Paketi

 1. Intagram hakkı sınırsızdır.
 2. Twitter kullanımınız sınırsızdır.
 3. Facebook kullanımınız internetinizden harcamaz.
 4. Paket bitiminde otomatik yenilenmez.
 5. HPASS yazıp 7000 SMS gönderek haftalık Sosyal Pass paketini hattınıza tanımlayabilirsiniz.
You might be interested:  Okuyucular soruyor: Turkcell Müzik Aboneliği Nasıl Iptal Edilir?

Sınırsız sosyal ne demek?

Sınırsız Sosyal paketi ile Facebook ve Twitter’ın keyfini kota hesabı yapmadan yaşayabilirsiniz. Üstelik bu paketlerin içindeki 25 MB internet paketini diğer tüm internet ihtiyaçlarınız için kullanabilirsiniz. SINIRSIZ SOSYAL yazıp 5555e gönderin.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *