Okuyucular soruyor: Turkcell Müzik Ne Kadar?

Turkcell Çalarken Dinlet kaç TL?

Sizi arayanlar siz telefonu açana kadar standart arama sesi yerine tarzınızı yansıtan seçtiğiniz şarkıyı ya da melodiyi dinlerler. Abone olduktan sonra dilediğiniz kadar şarkı ve melodi seçmek ücretsizdir. Turkcell ÇalarkenDinlet üyeliği 2,99 TL /hafta!

Turkcel fizy ücretli mi?

* fizy Premium Üyeliği ilk ay ücretsiz sonunda 13.99 TL/ay olarak devam eder. Paketten sadece Turkcell faturalı bireysel hat kullanıcıları faydalanabilir. fizy Premium + Instagram 5GB Üyeliği 12 ay kalma sözünüze ayda sadece 22,99 TL’dir.

Çalarken Dinlet kaçı arıyoruz?

Ayrıca, dilerseniz Çalarken Dinlet abonesi olmak için DINLET yazıp 2222’ye SMS gönderebilirsiniz. Çalarken Dinlet ‘inizi seçmek için http://calarkendinlet.turkcell.com.tr internet adresine girebilirsiniz.

Turkcelli olmayan fizy kullanabilir mi?

uygulama mağazalarından yararlanabilecekleri bu Servis’e SMS, web sitesi, mobil site veya uygulama kanallarıyla üye olabilirler. Turkcell abonesi olmayan Kullanıcılar Servis üyeliğini cihazını destekleyen mobil cihazlarının (cep telefonu, tablet vb.) uygulama mağazalarından gerçekleştirebilirler.

Arayana dinlet ücretsiz Nasıl Yapılır?

www.vodafone.com.tr adresindeki ArayanaDinlet sayfasından ücretsiz olarak satın alma yapabilir, satın almak istediğiniz ArayanaDinlet’in çeşitli mecralarda duyurulan SMS kodunu 7060’a gönderebilir, 7060 ArayanaDinlet Sesli Yanıt Sistemi menülerini kullanarak da ücretsiz olarak yeni ArayanaDinletler alabilirsiniz.

Turkcell arayana ne Dinletsem?

SMS ile abonelik başlatmak için STATUP yazıp 2200’a gönderebilirsiniz. App Store ya da Google Store üzerinden UpCall uygulamasını indirerek “ Arayana Ne Dinletsem ” bölümünden abonelik başlatabilirsiniz.

You might be interested:  Soru: Indirilen Müzik Nasıl Kaydedilir Android?

Fizy internet paketi nedir?

fizy, yerli – yabancı milyonlarca şarkıyı, binlerce hazır liste ve video klip ile cebinde, tabletinde veya bilgisayarında seninle buluşturan, yasal müzik platformudur. Böylece mevcut internet paketinizin kotasını bitirmeden, dilediğinizce müzik dinleyebilir, keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Fizy müzik indirmek ücretli mi?

Bu güncelleme ile fizy Premium üyeliği kullanımlarınız ilk ay ücretsiz sonrasında ise aylık 17,99TL olacak şekilde ücretlendirilecektir. İndirme üyeliklerinizi iptal etmek için 2200’a aşağıdaki keyword’ler ile SMS göndererek iptal talebinde bulunabilirsiniz.

Fizy internet yer mi?

fizy üyeliği olan Turkcell hat sahibi aboneler, fizy uygulamasında mobil internet ile bağlandıklarında mobil internet paketlerinden harcamazlar. için standart internet bağlantı ücreti yansıtılır, mobil internet paketi varsa paketten düşülür. Bu kampanya ses hatları için geçerlidir.

7060 neden ariyor?

7060, belirli dönemlerde arayanı dinlet servisine üye kazandırma amacıyla Vodafone kullanıcılarına yönelik aramalar yapabilmektedir. Tamamıyla Vodafone servisine ait olan bu numara, servis hakkında bilgi verme amacıyla arama yapmaktadır.

Çalarken Dinlet nasıl değiştirilir?

“Genel ArayanaDinlet” tanımlamanızı, www.vodafone.com.tr ve Vodafone live’daki ArayanaDinlet sayfalarındaki “Tanımlamalarım” menüsü altında bulabilirsiniz. “ Değiştir ” butonuna bastığınızda çıkan sayfadan yeni “Genel ArayanaDinlet”inizi seçerek değişikliği gerçekleştirebilirsiniz.

Ringa nasıl yapılır?

“ Ringa ” servisinden yararlanmak isteyen faturalı ve faturasız hat sahibi Avea abonelerinin 9292’yi telefonla aramaları ya da RINGA ACIK yazdıkları kısa mesajı 9292’ye göndermeleri yeterli oluyor. Ringa üyeliği, Avea internet sitesi, *100# Infomobil+ ya da Avea WAP üzerinden de aktif hale getirilebiliyor.

Turkcell sınırsız fizy paketi nedir?

Fizy premium üyesi olmak için fizy Premium yaz 2200’a gönder. fizy Premium üyeliği ile fizyde bulunan 35 milyondan fazla içeriği sınırsız, reklamsız ve yüksek ses kalitesiyle dinleyebilir, şarkı sözlerine erişebilir ve Turkcell ‘lilere ek 5GB fizy kullanımda geçerli internet faydasını kullanabilirsiniz.

You might be interested:  Okuyucular soruyor: Müzik Indirme Nasıl?

Fizy üyeliğini kaç kişi kullanabilir?

4.Aile üyeliğinden kaç kişi faydalanabilir? fizy Premium Aile Üyeliği ile tek bir üyelik satın alarak 6 farklı hesapta Premium üyelikten faydalanabilirsiniz.

Turkcell Platinum Paket fizy ücretsiz mi?

Turkcell Platinum Fizy Ücreti Talebi Turkcell Platinum paketim sayesinde tüm olanaklarından ücretsiz olarak yararlandığım Fizy servisim için, ocak ayından itibaren 4 TL/ay ücret talep edilmektedir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *