Okuyucular soruyor: Turkcell Müzik Aboneliği Nasıl Iptal Edilir?

Yıllık fizy star ne demek?

3.2. Yıllık fizy Star Üyeliği: Yıllık fizy Star Üyeliği 12 ay kalma sözüne 12,99 TL/ay olarak devam eder. FIZY STAR yazarak 2200’a SMS göndererek ya da Turkcell çağrı merkezinden üye olunabilir. Mevcutta fizy üyeliğin varsa, fizy star üyesi olmak için öncelikle mevcut paketini iptal etmen gerekir.

Yıllık fizy premium nasıl iptal edilir?

SMS yoluyla fizy premium üyelik iptali IPTAL YILLIKFIZYPREMIUM yazıp 2200’a atılarak gerçekleştirilmelidir.

Fizy öğrenci üyeliği nasıl yapılır?

www. fizy.com adresinden üyeliklerim alanına gelerek öğrenci üyeliği satın alabilirsiniz. Kredi kartı/banka kartı veya Operatörünüzün mobil ödemeyi desteklemesi halinde faturanıza yansıtarak satın alma yapabilirsiniz.

Fizy uygulaması nedir?

fizy, yerli – yabancı milyonlarca şarkıyı, binlerce hazır liste ve video klip ile cebinde, tabletinde veya bilgisayarında seninle buluşturan, yasal müzik platformudur. fizy ‘e web sitesinden veya iOS ve Android akıllı telefon ve tablet uygulamaları üzerinden erişebilir, müzik keyfine hemen başlayabilirsin.

Fizy başlangıç paketi nedir?

Turkcell hat sahibi aboneler, FIZY PREMIUM yazıp, 2200’a SMS göndererek üye olabilirler. fizy Başlangıç Üyeliği: Yerli ve yabancı milyonlarca müziği reklamsız dinleyebilir, video klipleri izleyebilirsin. Ancak bu üyelikte tüm şarkı ve içeriklere sınırsız erişimin olmaz.

You might be interested:  Iphone 5s Müzik Nasıl Atılır?

Turkcell fizy Star üyeliği nasıl iptal edilir?

Fizy aboneliği üyelik türü yazılarak 2200’a SMS gönderilerek sonlandırılabilir. Eğer abonelik türünüzü bilmiyorsanız Turkcell Müşteri Hizmetlerini arayarak abonelik türünüzü öğrenebilirsiniz. Eğer aboneliklerinizi Apple ve Google Play Store üzerinden yaptıysanız yine aynı şekilde üyelik iptali yapabilirsiniz.

Fizy iptali nasıl yapılır?

İptal mesajınızı üyelik türünüze göre göndermeniz gerekecek. İfadelerini kısa mesaj olarak 2200’a göndermeniz gerekiyor.

TV Plus nasıl iptal edilir?

Temel TV+ 1 GB Paketi’ni iptal etmek için IPTAL TEMELTV1GB yazıp 2200’a kısa mesaj gönderebilir, Premium TV+ 1 GB Paketi’ni iptal etmek için IPTAL PREMIUMTV1GB yazıp 2200’a kısa mesaj gönderebilirsiniz.

Fizy 1 aydan sonra ücretli mi?

fizy telefon ya da tablet uygulamaları üzerinden Servis’e erişen Kullanıcılar’ın ücretsiz fizy kullanım hakkı 1 ay boyunca sınırsızdır.Servis üyeliği başladıktan 1 ay sonra Kullanıcı ücretli üyelik gerçekleştirmediği sürece içerikleri sadece 30 saniye dinleyebilir ya da görüntüleyebilir.

Fizy internet harcar mı?

fizy üyeliği olan Turkcell hat sahibi aboneler, fizy uygulamasında mobil internet ile bağlandıklarında mobil internet paketlerinden harcamazlar. için standart internet bağlantı ücreti yansıtılır, mobil internet paketi varsa paketten düşülür. Bu kampanya ses hatları için geçerlidir.

Fizy öğrenci üyeliği nedir?

31 Ağustos’a kadar kayıt yaptıran öğrenciler fizy ‘nin standart Premium üyeliğinden ilk üç ay, ayda 0.99 TL’ye, sonrasında ise yüzde 50 indirimli, ayda 8.99 TL’ye yararlanacak. Öğrenciler indirimli Premium üyelikle birlikte, fizy içerisinde bulunan 35 milyondan fazla içeriğe sınırsız ve reklam dinlemeden erişebilecek.

Fizy deneme üyeliği kaç gün?

fizy Premium’u ücretsiz olarak deneyimlemeniz için ilk ay bizden hediye! 30 günlük Deneme Premium Üyeliğin bittikten sonra “sen talep etmedikçe” ücretli Premium üyeliklerinden birine geçiş yapılmaz. Premium üyeliğe başlamak için hemen indir!

You might be interested:  Hızlı Cevap: Powerpointe Nasıl Müzik Eklenir?

Fizy kullanılır mı?

Fizy sadece telefondan mı kullanılıyor? Hayır. Fizy uygulamasını web üzerinden de kullanabilirsiniz. İster bilgisayarınız isterseniz de tabletinizle Fizy ‘e ulaşabilirsiniz.

Turkcell sınırsız fizy paketi nedir?

Fizy premium üyesi olmak için fizy Premium yaz 2200’a gönder. fizy Premium üyeliği ile fizyde bulunan 35 milyondan fazla içeriği sınırsız, reklamsız ve yüksek ses kalitesiyle dinleyebilir, şarkı sözlerine erişebilir ve Turkcell ‘lilere ek 5GB fizy kullanımda geçerli internet faydasını kullanabilirsiniz.

Fizy üyeliğini kaç kişi kullanabilir?

4.Aile üyeliğinden kaç kişi faydalanabilir? fizy Premium Aile Üyeliği ile tek bir üyelik satın alarak 6 farklı hesapta Premium üyelikten faydalanabilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *