Okuyucular soruyor: Nilüfer Müzik Festivali 2018 Ne Zaman?

Nilüfer fest ne zaman?

Katılımcıların eğlence dolu günler yaşayacağı Nilüfer Müzik Festivali’nde konser verecek diğer isim ve gruplar ise şöyle olacak: Büyük Ev Ablukada ‘Fırtınayt’, Ceyl’an Ertem, Acid Arab, Xinobi Live, Hey Douglas, Leoniden, Manuş Baba, Vega, Sattas, Ezhel, Evgeny Grinko, Weval, İntergalactic Lovers, Findlay, Melek Mosso,

Nilüfer Fest 2019 kimler gelecek?

Bu yıl beşincisi düzenlenecek festivale, Fransız elektro-pop ikilisi Agar Agar, Athena, Cem Adrian, Ceyl’an Ertem, Ceza, Mor ve Ötesi gibi toplam 29 sanatçı ve grup katılıyor. Nilüfer Belediyesi’nin 2015 yılında başlattığı Müzik Festivali, bu yıl dopdolu bir programla ve beşinci kez halkla buluşacak.

Zeytinli Rock Festivali olacak mı?

Türk Rock Müziğinin Geçit Töreni Yıla Damgasını Vurmaya Hazırlanıyor. Umut Kuzey öncülüğünde Milyon Yapım Organizasyon tarafından 7. kez gerçekleşecek Türk Rock müziğinin geçit töreni Zeytinli Rock Festivali 26-30 Ağustos 2020 tarihleri arasında Edremit Akçay Sahili’nde düzenlenecek.

Zeytinli Rock Festivali ne zaman 2021?

Zeytinli Rock Festivali, 26-30 Ağustos tarihleri arasında Balıkesir Edremit Zeytinli Dalyan Sahili’nde düzenlenecek…

Bursa Alışveriş Festivali nerede?

BÜYÜK SONBAHAR FESTİVALİNE HAZIR OL. 50 SEÇKİN MARKA VE YÜZDE 70’E VARAN DEV İNDİRİMLER GELİYOR BURSA ‘NIN KALBİ KÜLTÜRPARK’TA SADABAD SARAYI’NDA 4 GÜN 4 GECE BİRLİKTEYİZ.

Eskişehir festival ne zaman?

Umut Kuzey öncülüğünde Milyon Yapım organizasyonuyla düzenlenen MilyonFest Eskişehir bu yıl 24-27 Eylül 2020 tarihlerinde Eskişehir Mola Tesisleri’nde gerçekleşecek.

Zeytinli Rock iptal mi?

Festival, 24-28 Ağustos tarihlerinde önceden duyurulduğu üzere Zeytinli Dalyan Sahili’nde gerçekleştirilecek. Festivalin yapım şirketi Milyon Yapım’ın Facebook üzerinden yaptığı duyuruya göre ise etkinliğin iptali veya ertelenmesi söz konusu değil.

You might be interested:  Okuyucular soruyor: Red Pass Müzik Nedir Nasıl Kullanılır?

Zeytinli Rock Festivalini kim düzenliyor?

Türk Rock Müziğinin Geçit Töreni Yıla Damgasını Vurmaya Hazırlanıyor! Umut Kuzey öncülüğünde Milyon Yapım Organizasyon tarafından 6. Kez gerçekleşecek Türk Rock müziğinin geçit töreni Zeytinli Rock Festivali 28 Ağustos – 1 Eylül 2019 tarihleri arasında Edremit Akçay Sahili’ nde düzenlenecek.

Zeytinli Rock Festivali hangi sanatçılar?

Zeytinli Rock Festivali 2017

  • 23 Ağustos Çarşamba. mor ve ötesi, Feridun Düzağaç, Moğollar, Pilli Bebek, Yeni Türkü, İskender Paydaş, What da Funk.
  • 24 Ağustos Perşembe. Teoman, maNga, Seksendört, Flört, Tuna Kiremitçi, Niyazi Koyuncu, Set.
  • 25 Ağustos Cuma.
  • 26 Ağustos Cumartesi.
  • 27 Ağustos Pazar.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *