Okuyucular soruyor: Discord Müzik Botu Nasıl Kullanılır?

Discord dan nasıl müzik açılır?

Giriş bilgilerini gir ve Giriş yap’a tıkla. Açılır menüden bir sunucu seç. Müzik botunu kullanmak istediğin sunucuyu seç. Authorize’a (Yetkilendir) tıkla.

Discord Groovy ne işe yarar?

Discord Groovy botuyla birlikte müzik dinleyebilirsiniz. Discord Groovy bot komutları ile birlikte herhangi bir sunucu içerisinde dilediğiniz gibi şarkı, müzik veya podcast dinleyebilirsiniz. Kullanıcıların rahatlıkla kendi botlarını yapabildiği Discord ‘da birçok bot bulunuyor.

Groovy ye nasıl komut verilir?

İşte sizin için Groovy ‘nin birkaç komut kodunu listeledik;

 1. -play: Dilediğiniz parçayı bu ekle çalabilirsiniz.
 2. -join: Groovy ‘nin ses kanalına dahil olmasını sağlar.
 3. -play file: Ekte bir dosya varsa bu komutla oynatabilirsiniz.
 4. -queue: Müzik sırasını gösterir.
 5. -next: Sonraki parçayı açar.

Rythm nasıl kullanılır?

Botu herhangi bir sohbet kanalında etiketlemeniz yeterlidir. Şarkıları tek tek dinleyebildiğiniz gibi çalma listelerini de aynı komutla kullanabilirsiniz. Botun adını dilediğiniz gibi değiştirmeniz mümkündür. Botun ismine sağ tıklayın > Kullanıcı adı değiştire tıklayın > Yeni ismi girin > Tamam deyin.

Discord MEE6 nedir?

Oldukça kapsamlı bir görev yelpazesi olan MEE6, denetleme botlarının başında geliyor. Bu bot sayesinde sunucunuzu küfür, spam ve spoiler gibi kural ihlallerine karşı koruma imkanınız var. MEE6, bu tarz ihlalleri otomatik olarak algılar ve ihlal sahibini komutlarınıza göre geçici ve kalıcı olmak üzere banlar.

You might be interested:  Sık sorulan: Iphone'a Nasıl Ücretsiz Müzik Indirilir?

Discord da ne dinlediğini gösterme?

Spotify’ı Discord ‘a bağladıktan sonra, dinlediğin müzikleri arkadaşlarına gösterebilirsin. Bağlantıyı kesmek için

 1. Discord masaüstü uygulamasının sol tarafındaki menüde Bağlantılar’a tıkla.
 2. Spotify’a tıkla.
 3. Yeşil kutunun sol üstündeki X simgesine tıkla.
 4. Onaylamak için Bağlantıyı Kes’e tıkla.

Discord ProBot ne işe yarar?

ProBot kendi kullanıcı avatarları ve kullanıcı isimleri de dahil hoşgeldin fotoğraflarını tasarlamanızı sağlar ve sizin için kullanıcılarınızı karşılar!

Groovy botu ne işe yarar?

Pek çoğumuzun kullandığı bir bot olan Groovy Bot, Discord kanallarından verilen komutlar ile YouTube üzerinden videoların seslerini ses kanallarına yansıtan, ister müzik ister arka plan ambiyans sesleri için kullandığımız bir bottu.

Müzik botu nasıl çalıştırılır?

Discord’da müzik botu eklemek için kullanmak istediğiniz botun web sayfasına giderek Davet Et butonuna tıklayın. Ardından gelen ekrana botu eklemek istediğiniz sunucuyu seçin. En son “Doğrula” deyip yönlendirilen sayfadaki doğrulama işlemini gerçekleştirin. Onay uyarısı geldikten sonra işleminiz tamamlanır.

Groovy dosyası nedir?

Groovy nedir. Groovy Java platformu içerisinde çalışma gösteren dinamik yapıda emredici ve odağında nesne bulunduran bir programlama dili olarak ifade edilebilir. Bir başka tanımla Java Sanal Makinesi için geliştirilen söz dizimi olarak da Java’ya benzerlik gösteren betik bir dil olarak da tanımlanabilir.

DC de nasıl müzik açılır?

Müziği ayarlama

 1. Bilgisayarınızda Discord Desktop uygulamasını başlatın.
 2. Anlaşmazlık ekranının sol tarafındaki sunucular listesinden, Rythm eklemeye karar verdiğiniz sunucuyu seçin.
 3. Rythm’in kullanılabilir kanallar listesinden müzik çalmasını istediğiniz ses kanalına sol tıklayın.
 4. tip!

Dyno bot ne işe yarar?

Dyno Bot, Türkiye’de ve dünyada milyonlarca kullanıcısı bulunan botlardan bir tanesi. Sunduğu kapsamlı komut özelliklerine ek olarak sunucuya özel, tamamen sizin isteğinize göre yapılandırılabilecek alternatiflere de sahip.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *