Okuyucular soruyor: Buray Istersen Söz Müzik Kimin?

Buray şarkı sözlerini kim yazıyor?

Söz yazarı ve besteci Gözde Ançel ile birçok şarkıya imza atan ve başta Ferhat Göçer olmak üzere pek çok sanatçıya da besteler veren Buray hakkında bilmek istediğiniz tüm detayları haberimizde bulabilirsiniz.

Buray kimlere şarkı verdi?

Avustralya’da tanıştığı söz yazarı ve besteci Gözde Ançel ile birçok şarkıya imza atan Buray, başta Ferhat Göçer’in “Unutmuş Çoktan” şarkısı olmak üzere; Ömür Gedik ve Selim Gülgören gibi sanatçılara da çeşitli besteler verdi.

Buray soy adı ne?

“Sen Sevda mısın” ın ardından üçüncü klip olarak “Kimsenin Suçu Yok” şarkısı yayımlandı. BURAY ‘ IN GERÇEK ADI VE SOYADI NE? Tam adı Buray Hoşsöz olan sanatçı sahne adı olarak yalnızca Buray ‘ı kullanıyor.

Şarkıcı Buğra kimdir?

15 Haziran 1984 tarihinde KKTC’nin başkenti Lefkoşa’da dünyaya gelen Buray’ın tam adı Buray Hoşsöz’dür. Lise eğitimini Türk Maarif Koleji’nde aldıktan sonra, üniverite eğitimini Doğu Akdeniz Üniversitesi Müzik Bölümü’nde tamamlamıştır.

Buray kimin oğlu?

Kıbrıslı Türk müzisyen, pop şarkıcısı, besteci, gitarist. 15 Haziran 1984, / Lefkoşa / KKTC doğumlu. Tam adı Buray Hoşsöz’dür. Türk Maarif Koleji, Doğu Akdeniz Üniversitesi Müzik Bölümü mezunu.

Buray hangi dizide oynuyor?

Star TV’nin yaz dizisi ‘Ada Masalı’ yeni bölümünde büyük bir sürpriz yaşanacak. Başrollerini Alp Navruz ve Ayça Ayşin Turan’ın paylaştığı dizinin yeni bölümüne; şarkıcı Buray konuk olacak.

Buray ın boyu kaç?

İlkay ALTAY/İZNİK,(Bursa),(DHA) – BURSA’nın İznik ilçesine gelen şarkıcı Buray, yeni şarkısının video klip çekimlerini burada gerçekleştirdi.

You might be interested:  FAQ: Youtube Dönüştürücü Nasıl Müzik Indirilir?

Harun Kolçak Karşıyım hangi yıl?

1 Şubat 2006’da Seyhan Müzik etiketiyle yayımlanmıştır.

Vermem seni ellere vermem nerede çekildi?

Sözü Osman Hekimoğlu’na, müziği ve düzenlemesi Ender Çabuker’e ait olan şarkının klip yönetmenliğini Ektan Nouri üstlendi. Maslak Film Sokağı stüdyosunda çekilen klipte, ‘Survivor’ yarışmasında tanınan Denisa oynadı.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *