Itirazım Var Söz Müzik Kimin?

Itirazım var söz müzik kime ait?

Anasayfa » Güncel » İtirazım Var şarkısının bestecisi Rıfat Şallıel vefat etti! Ses sanatçısı ve yazar Onur Akay, ünlü besteci ve müzisyen Rıfat Şallıel’in vefat ettiğini duyurdu. Magazin camiasının ‘Felaket Tellalı’ lakaplı ses sanatçısı Onur Akay’dan acı haber geldi.

Müslüm gürses itirazım var ne zaman çıktı?

Sandık, Müslüm Gürses ‘in 6 Şubat 2009’da Pasaj Müzik etiketiyle yayınladığı albümüdür. Albümde Ajda Pekkan, Fikret Kızılok, Kenan Doğulu, Sezen Aksu’nun şarkılarını ve kendisinin “Benim Meselem”, “Bu Şehirde Yaşanmaz”, ” İtirazım Var “, “Senden Vazgeçmem” adlı parçalarını yeniden yorumlamıştır.

Müslüm Gürses Tutamıyorum Zamanı hangi albüm?

Müslüm Gürses ‘in yeni albümü “Sandık” müzik marketlerdeki yerini aldı İşte albümün ilk klibi Söz ve müziği Kenan Doğulu’ya ait ” Tutamıyorum Zamanı ”

Mutlu Ol Yeter hangi yılında çıktı?

Mutlu Ol Yeter, İbrahim Tatlıses’in 1982 yılında Türküola etiketiyle ilk olarak Almanya’da yayınlanan 1617 katalog numaralı kaseti ve 7441 katalog numaralı uzunçalarıdır.

Mutlu Ol Yeter Müslüm Gürses ne zaman söyledi?

Mutlu Ol Yeter, Müslüm Gürses ‘in 1981 yılında Modern Plak firmasından çıkardığı albümdür.

Mutlu Ol Yeter kaç yılında çıktı?

Bestekârlık, söz yazarlığı, yapımcılık ve albüm yönetmenliği gibi müziğin hemen her alanında çalışmalar yapan Orhan Akdeniz, 1976 yılında ilk albümünü çıkarır. Albümün adı “ Bu Şehirde Yaşanmaz ” dır. Eser, adını Orhan Akdeniz’in ilk kez âşık olduğu kız için yazdığı ve bestelediği şarkıdan alır.

You might be interested:  Okuyucular soruyor: Telefondan Flash Belleğe Müzik Nasıl Atilir?

Müslüm Gürses Sezen Aksu’nun hangi şarkısını söyledi?

Sebahat Abla (feat. Sezen Aksu ) · Müslüm Gürses · Müslüm Gürses · Sezen Aksu · Müslüm Gürses · Müslüm Gürses Aşk Tesadüfleri Sever ℗ PASAJ Released on: 2006-04-19 Music Publisher: D.R Auto-generated by YouTube.

İtirazım Var nasıl bir film?

Onur Ünlü’nün son eseri İtirazım Var, politik soslara bulanmış bir polisiye/kara komedi örneği. Egzantrik ve entelektüel imam Selman Bulut’un Sherlock Holmes’vari hayli komik ve eğlenceli dedektiflik hikayesini anlatıyor. Serkan Keskin kusursuz oynamis “belaya bayilan” imam Selman Bulut’u.

İtirazım Var Yönetmeni kim?

Yönetmen Onur Ünlü ‘nün ‘İtirazım Var’ isimli filmine Kültür Bakanlığı tarafından 18 yaş sınırı getirilmiş, filmin yapımcısı U10 Film’den yapılan itiraz sonrası sınır 15’e düşürülmüştü.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *