Hızlı Cevap: Turkcell Müzik Paketi Nasil Iptal Edilir?

Fizy Üyelikten nasıl çıkılır?

https://subscribe. fizy.com/ sayfasına gelerek sahip olduğunuz üyelikleri görebilir, üzerinizdeki üyeliği değiştirebilir veya iptal edebilirsiniz. Apple Store ve Google Play Store üzerinden ödeme yaptıysanız store üzerinden iptal edebilirsiniz.

Fizy internet nedir?

fizy, yerli – yabancı milyonlarca şarkıyı, binlerce hazır liste ve video klip ile cebinde, tabletinde veya bilgisayarında seninle buluşturan, yasal müzik platformudur. Böylece mevcut internet paketinizin kotasını bitirmeden, dilediğinizce müzik dinleyebilir, keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Yıllık fizy star ne demek?

3.2. Yıllık fizy Star Üyeliği: Yıllık fizy Star Üyeliği 12 ay kalma sözüne 12,99 TL/ay olarak devam eder. FIZY STAR yazarak 2200’a SMS göndererek ya da Turkcell çağrı merkezinden üye olunabilir. Mevcutta fizy üyeliğin varsa, fizy star üyesi olmak için öncelikle mevcut paketini iptal etmen gerekir.

Turkcell sınırsız fizy paketi nedir?

Fizy premium üyesi olmak için fizy Premium yaz 2200’a gönder. fizy Premium üyeliği ile fizyde bulunan 35 milyondan fazla içeriği sınırsız, reklamsız ve yüksek ses kalitesiyle dinleyebilir, şarkı sözlerine erişebilir ve Turkcell ‘lilere ek 5GB fizy kullanımda geçerli internet faydasını kullanabilirsiniz.

Fizy Premium ücretsiz deneme üyeliği nasıl iptal edilir?

12 ay abonelik süresi dolmadan iptal işlemi gerçekleştirileceğinden dolayı müşterinin bir sonraki faturasına cayma bedeli yansıtılmaktadır. SMS yoluyla fizy premium üyelik iptali IPTAL YILLIKFIZYPREMIUM yazıp 2200’a atılarak gerçekleştirilmelidir.

You might be interested:  Hızlı Cevap: Youtubeden Nasıl Müzik Indirilir Resimli Anlatım?

Satın alınan uygulama nasıl iptal edilir?

Önemli: Uygulamayı kaldırdığınızda aboneliğiniz iptal edilmez.

  1. Google Play uygulamasını açın.
  2. Sağ üst taraftaki profil simgesine dokunun.
  3. Ödemeler ve abonelikler. Abonelikler’e dokunun.
  4. İptal etmek istediğiniz aboneliği seçin.
  5. Aboneliği iptal et’e dokunun.
  6. Talimatları uygulayın.

5 GB fizy internet paketi nedir?

Instagram 5GB + fizy Premium Üyeliği: Bu pakette fizy Premium üyeliğinin yanında Instagram’da geçerli 5GB internet hediyesi verilir. Paketten sadece Turkcell faturalı bireysel hat kullanıcıları faydalanabilir. Turkcell faturalı bireysel hat kullanıcıları FIZY INSTAGRAM yazıp, 2200’a SMS göndererek üye olabilirler.

Turkcell fizy internetten yer mi?

fizy üyeliği olan Turkcell hat sahibi aboneler, fizy uygulamasında mobil internet ile bağlandıklarında mobil internet paketlerinden harcamazlar. için standart internet bağlantı ücreti yansıtılır, mobil internet paketi varsa paketten düşülür. Bu kampanya ses hatları için geçerlidir.

Fizy üyeliğini kaç kişi kullanabilir?

4.Aile üyeliğinden kaç kişi faydalanabilir? fizy Premium Aile Üyeliği ile tek bir üyelik satın alarak 6 farklı hesapta Premium üyelikten faydalanabilirsiniz.

Turkcell fizy Star üyeliği nasıl iptal edilir?

Fizy aboneliği üyelik türü yazılarak 2200’a SMS gönderilerek sonlandırılabilir. Eğer abonelik türünüzü bilmiyorsanız Turkcell Müşteri Hizmetlerini arayarak abonelik türünüzü öğrenebilirsiniz. Eğer aboneliklerinizi Apple ve Google Play Store üzerinden yaptıysanız yine aynı şekilde üyelik iptali yapabilirsiniz.

Fizy 1 aydan sonra ücretli mi?

fizy telefon ya da tablet uygulamaları üzerinden Servis’e erişen Kullanıcılar’ın ücretsiz fizy kullanım hakkı 1 ay boyunca sınırsızdır.Servis üyeliği başladıktan 1 ay sonra Kullanıcı ücretli üyelik gerçekleştirmediği sürece içerikleri sadece 30 saniye dinleyebilir ya da görüntüleyebilir.

Fizy türkçesi ne demek?

Sıfat köpüren, köpüklü, kabarcıklı, kabarcıklar çıkaran (maden suyu, gazoz, şampanya vb.).

TV 5 GB internet paketi nedir?

Temel TV+ 5GB Paketi: TEMELTV5GB yazıp 2200’a göndererek 5 GB internetiyle birlikte aylık 18,90 TL’ye 150’den fazla canlı TV kanalı, sevdiğiniz spor, belgesel ve çocuk programları, s”Tadımlık Filmler” kategorisindeki filmleri ve çok daha fazlası cebinizde!

You might be interested:  Iphone Bedava Müzik Nasıl Indirilir?

TV+ uygulaması nedir?

TV+, dilediğiniz zaman, dilediğiniz yerden TV ve film izleyebileceğiniz internet tabanlı dijital TV platformudur. TV+ ile, en beğenilen TV kanalları, filmleri ve dizileri dilediğiniz yerde dilediğiniz zaman izleyebilirsiniz.

Spotify ücret ne kadar?

Üyeliğin otomatik olarak, aylık ücreti 17,99 TL olan Premium Bireysel planına geçer. Ne zaman ve ne kadar ödeme yapacağım? Aylık 8,99 TL ödeme yapacaksın. Fiyat daha sonra değişecek olursa sana önceden haber vereceğiz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *