Hızlı Cevap: Türk Telekom Müzik Premium Ne Kadar?

Muud Premium ne kadar?

Hemen Premium Üye ol, yerli ve yabancı milyonlarca şarkıyı HD kalitede ve internetin olmadığı anlarda da sınırsız dinleme keyfini doya doya yaşa. Muud Premium, ilk 1 ay ücretsiz. Daha sonra ise ayda 13.99 TL yerine sadece 7.99TL!

Türk Telekom Muud ne kadar?

Tüm müzikseverlerin abone olup yararlanabileceği Muud ile ayda bin yerli şarkıyı ücretsiz ve reklamsız dinlemek mümkün. Sınırsız ve özgürce müzik dinlemenin aylık bedeli ise sadece 4,99 TL. Üstelik Muud ‘da, Türk Telekom Prime ve Selfy aboneleri için de pek çok ayrıcalıklı avantaj bulunuyor.

Muud Premium üyeliği nedir?

Muud Premium üyesi olarak yerli ve yabancı şarkıyı sınırsız dinleyebilir, dilediğiniz şarkıyı çevrimdışına ekleyerek internetiniz olmadığı zamanlarda da müzik keyfini doya doya yaşayabilirsiniz.

Türk Telekom hangi müzik uygulaması?

“Muud Mobil ” uygulaması ile abonelik ücreti ödemeden;

  • 3 milyon yerli ve yabancı şarkı dinleyebilir,
  • Favori müzik listeleri oluşturabilir,
  • Oluşturduğunuz müzik listelerine web’den de erişebilir,
  • Son müzik haberlerine ulaşabilir,

MUUD üyeliği nasıl iptal edilir?

Muud Paket ücretiniz Türk Telekom faturanıza yansıyor ise, Online İşlem Merkezinden ve 444 1 444 Türk Telekom Müşteri Hizmetleri’ni arayarak destek alabilirsiniz. Paket ödemenizi Mobil ödeme ile yaptıysanız iptali için İptal yazıp 7979 a mesaj gönderebilirsiniz..

MUUD premium ne işe yarar?

Muud tüm operatör aboneleri tarafından kullanılabiliyor Muud uygulamasını cihazlarına indiren kullanıcılar, sadece abone olarak ay boyunca bin yerli şarkıyı ücretsiz dinleyebilirler. Muud Premium abonesi olan kullanıcılar sınırsız yerli-yabancı şarkıyı dinler ve çevrimdışı özelliklerinden yararlanabilirler.

You might be interested:  Sık sorulan: Youtube Den Müzik Indirme Nasıl Yapılır?

MUUD müzik nasıl indirilir?

– Şarkı kataloğundan istediğiniz şarkıyı MP3 formatında indirebilir, – www. muud.com.tr üzerinden ve Muud Mobil uygulamasını içeren cihaz ya da telefonunuza indirebilir, indirdiğiniz şarkıları bilgisayarınıza ve MP3 formatını destekleyen cihazlarınıza aktarabilirsiniz.

MUUD bedava internet nasıl yapılır?

Türk Telekom Muud hediyesi için Google Play veya Apple Store üzerinden Muud Müzik Uygulamasını telefonunuza indirin. Muud uygulamasını açın ve kayıt işlemi gerçekleştirin. Kayıt sonrasında telefonunuza gelecek mesaj sonrası tarifenize ek olarak 1 GB bedava internet kazanırsınız.

Bir müzik indirme kaç MB?

Orta kalite yani 160kbps bir müzik dinlediğiniz zaman ise dakikada 1.20 MB yani saatte 72MB internetiniz gider. Yüksek kalite 320kbps müzikleri dinlediğiniz zaman da dakikada 2.40 MB, saatte ise 115.2 MB internetiniz gitmiş olur.

Türk Telekom Dijital depo nedir?

Fotoğraflardan videolara, müzik dosyalarından rehberinize kadar akıllı telefon, bilgisayar ve tabletlerinizde bulunan tüm belgeleri otomatik olarak yedekleyip, güvenle saklayabileceğiniz online bir dosya depolama hizmetidir.

Türk Telekom dijital paket nedir?

Türk Telekom ‘un ayda 9,90 TL’lik ‘ Dijital Eğlence Paketi ‘ni seçenler, Muud Premium ve e-dergi servisleri ile hit şarkıları ve trend içerikleri kaçırmıyor. Dijital Depo ile anılarını depoluyor ve cihazlarında yeni anılara yer açıyor.

Spotify fiyatı ne kadar?

Spotify premium bireysel paketi 1 aylık 17,99 TL fiyat olarak belirlenmiştir. Spotify Duo paketi aylık 23,99 TL olup aynı anda 2 kişi kullanılabilir. Spotify Aile paketi 6 hesabın aynı anda kullanmasını sağlar ve fiyatı aylık 29,99 TL’dir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *