Hızlı Cevap: Müzik Botu Nasıl Yapılır Discord?

Müzik botu nasıl çağırılır?

Discord’a girerek müzik botunu eklediğiniz sunucunun ses kanalına bağlandığınızda, görseldeki gibi bir bildirimle karşılaşırsınız. Burada, “! join” komutunu girip “Enter” tuşuna basarak müzik botunu ses kanalına davet edin.

Discord bot nasıl çalışır?

Adım #1: Discord ‘a buradan tarayıcı girişi yapın. Adım #2: Buradan top.gg adresine gidip eklemek istediğiniz botu seçin. Adım #3: ‘Invite’ veya ‘Add to Discord ‘ tuşuna basarak Discord botunu sunucunuza davet eden pencereye yönlendirin. Adım #4: Botu eklemek istediğiniz sunucuyu seçip yetkilendirin.

Rhythm nasıl eklenir?

Şimdi, botun sunucunuza nasıl davet edileceğine bakalım. Discord sunucu ayarları

 1. Sunucu ayarlarınızda Roller’e gidin ve yeni bir rol eklemeyi seçin.
 2. Herhangi bir yol adı seçin ve değişiklikleri kaydedin.
 3. Çevrimiçi bölümünde RythmBot’a sağ tıklayın ve Roller’i seçin, sonrasında botu yeni role atayın.

Hydra nasıl kullanılır Discord?

Botu kullanmak için Discord uygulamasını açın. Bir metin kanalına girerek “.setup” komutunu yazın. Bunu yaptığınızda “ hydra -songrequest” isimli yeni metin kanalı oluşacaktır. Sonrasında buraya şarkı adı, sanatçı adı veya şarkı adresini yazdığınızda bot istediğinizi çalmaya başlayacaktır.

Sunucuya nasıl bot eklenir?

Adım 1: İnternet tarayıcınızdan Discord’a giriş yapın. Adım 2: Bot eklemek için çeşitli kaynak internet siteleri mevcut. Carbonitex veya top.gg gibi kaynak siteleri kullanabilirsiniz. Adım 3: Eklemek istediğiniz Discord botu seçtikten sonra ”Davet et” seçeneğine tıklayın.

You might be interested:  Slayda Müzik Nasıl Eklenir?

Bot komut nasıl yapılır?

Bot ‘un yanıtları görüşmede görünür.

 1. Chat’i açın.
 2. Bir eğik çizgi / girin. Kullanılabilir botların listesi gösterilir.
 3. Bir komut seçin, gerekli ek bilgileri girin ve Enter’a basın. Not: Bot doğrudan mesajda veya odada değilse mesaj gönderdiğinizde eklenir.

Discord da bot nedir?

Grup mesajlaşma platformu Discord ‘daki botlar, sunucunuzda otomatik olarak birçok yararlı görevi gerçekleştirebilen yararlı yapay zekadır. Bu, yeni üyeleri karşılamayı, sorun çıkaranları yasaklamayı ve tartışmayı yönetmeyi içerir. Hatta bazı botlar sunucunuza müzik veya oyunlar ekler.

Discord MEE6 bot ne işe yarar?

MEE6. Discord botları arasında en çok kullanılan bot olan MEE6, geniş kontrol yelpazesiyle tercih sebebi olmaktadır. En bilinen özellikleri, bir MMORPG oyunu gibi sunucu üzerindeki kullanıcılara Level ve EXP sistemi kurarak derecelendirebilmesidir.

Discord MEE6 nasıl eklenir?

Discord bot ekleme ve MEE6 botu

 1. MEE6 ‘yı indirmek için MEE6 ‘nın sayfasını ziyaret edin.
 2. “ Discord ‘a Ekle” yazan düğmeye tıklayın.
 3. Hesabınızı doğrulamak için Discord giriş bilgilerinizi girin.
 4. Sunucu adınızın yanındaki “ MEE6 ‘yı Kur” seçeneğine tıklayın.
 5. Açılır pencerede sunucunuzu seçin ve “Devam et” tıklayın.

Groovy bot ne işe yarar?

Discord Groovy bot komutları ile birlikte herhangi bir sunucu içerisinde dilediğiniz gibi şarkı, müzik veya podcast dinleyebilirsiniz. Discord Groovy botuyla birlikte müzik dinleyebilirsiniz. Moderasyon botundan, mesajlarınıza cevap veren birçok botu Discord sunucularınızda kullanabilirsiniz.

Rythm nasıl kullanılır?

Botu herhangi bir sohbet kanalında etiketlemeniz yeterlidir. Şarkıları tek tek dinleyebildiğiniz gibi çalma listelerini de aynı komutla kullanabilirsiniz. Botun adını dilediğiniz gibi değiştirmeniz mümkündür. Botun ismine sağ tıklayın > Kullanıcı adı değiştire tıklayın > Yeni ismi girin > Tamam deyin.

DC de yetki nasıl verilir?

Rolleri oluşturmak, silmek veya izin verebilmek için, Sunucu Ayarlarından, ‘Roller’ sekmesine girmen gerekiyor.

 1. Sunucu ismi yanında bulunan oka tıkla.
 2. 2. ‘Sunucu Ayarları’na tıkla.
 3. 3. ‘Roller’e tıkla.
 4. Yeni bir rol oluşturabilmek için ‘+’ simgesine tıkla.
You might be interested:  Hızlı Cevap: Apple Tablete Müzik Nasıl Yüklenir?

Mudae botu ne işe yarar?

Başlığın taşıdığı içeriğe girmeden önce bilmeyenler için Discord Botu olan Mudae ‘den kısaca bahsedelim: Mudae 2019 Mart’ta Discord’a sunulmuş bir tür harem toplama botudur. Discord’da çok sayıda harem toplama oyun botu olmakla beraber Mudae hiç şüphesiz ki bunların en geniş kapsamlısı ve popüler olanı.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *