Hızlı Cevap: Müzik Botu Nasıl Eklenir?

Müzik botu nasıl çalıştırılır?

Discord’da müzik botu eklemek için kullanmak istediğiniz botun web sayfasına giderek Davet Et butonuna tıklayın. Ardından gelen ekrana botu eklemek istediğiniz sunucuyu seçin. En son “Doğrula” deyip yönlendirilen sayfadaki doğrulama işlemini gerçekleştirin. Onay uyarısı geldikten sonra işleminiz tamamlanır.

Discord da nasıl şarkı botu yapılır?

Adım 1: Carbonitex veya top.gg gibi çeşitli kaynak sitelerinden birine giriş yapın. Adım 2: Karşınıza açılan pencerede Discord bot listesinden ”Müzik” seçeneğini işaretleyin. Adım 3: Eklemek istediğiniz müzik botunu seçtikten sonra ”Davet et” seçeneğine tıklayın.

Rhythm nasıl eklenir?

Şimdi, botun sunucunuza nasıl davet edileceğine bakalım. Discord sunucu ayarları

 1. Sunucu ayarlarınızda Roller’e gidin ve yeni bir rol eklemeyi seçin.
 2. Herhangi bir yol adı seçin ve değişiklikleri kaydedin.
 3. Çevrimiçi bölümünde RythmBot’a sağ tıklayın ve Roller’i seçin, sonrasında botu yeni role atayın.

Hydra nasıl kullanılır Discord?

Botu kullanmak için Discord uygulamasını açın. Bir metin kanalına girerek “.setup” komutunu yazın. Bunu yaptığınızda “ hydra -songrequest” isimli yeni metin kanalı oluşacaktır. Sonrasında buraya şarkı adı, sanatçı adı veya şarkı adresini yazdığınızda bot istediğinizi çalmaya başlayacaktır.

Rhythm nasıl kullanılır?

Botu herhangi bir sohbet kanalında etiketlemeniz yeterlidir. Şarkıları tek tek dinleyebildiğiniz gibi çalma listelerini de aynı komutla kullanabilirsiniz. Botun adını dilediğiniz gibi değiştirmeniz mümkündür. Botun ismine sağ tıklayın > Kullanıcı adı değiştire tıklayın > Yeni ismi girin > Tamam deyin.

You might be interested:  Hızlı Cevap: Telefona Müzik Nasıl Indirilir Youtube?

Groovy bot ne işe yarar?

Discord Groovy bot komutları ile birlikte herhangi bir sunucu içerisinde dilediğiniz gibi şarkı, müzik veya podcast dinleyebilirsiniz. Discord Groovy botuyla birlikte müzik dinleyebilirsiniz. Moderasyon botundan, mesajlarınıza cevap veren birçok botu Discord sunucularınızda kullanabilirsiniz.

Discord botu nasıl yapılır 2021?

Discord Uygulaması Oluşturun Sağlanan düzenleme alanına yeni uygulamanız için bir ad girin ve tıklayın Oluşturmak hazır olduğunda. Yeni uygulamanızın Genel Bilgiler ekranı, ekteki ekran görüntüsünde gösterildiği gibi şimdi görüntülenmelidir. Seçiniz Bot, sol menü bölmesinde bulunur. Tıklayın Bot Ekle.

Discord botları paralı mı?

Ücretli sürümleri bulunmaktadır. Fakat siz ödeme yapmadıktan sonra sadece ücretsiz sürümü kullanabilirsiniz.

Bot komut nasıl yapılır?

Bot ‘un yanıtları görüşmede görünür.

 1. Chat’i açın.
 2. Bir eğik çizgi / girin. Kullanılabilir botların listesi gösterilir.
 3. Bir komut seçin, gerekli ek bilgileri girin ve Enter’a basın. Not: Bot doğrudan mesajda veya odada değilse mesaj gönderdiğinizde eklenir.

Discord Rythm bot ne işe yarar?

Rythm Bot, Discord sunucularını tabiri caizse Spotify’a çeviren bir eklentidir. Ücretsiz ve ücretli şekilde iki paketle sunulan Rythm Bot, 1 milyondan fazla sunucuda her gün hizmet vermekte ve günden güne popülaritesini artırmaktadır.

Discord müzik botu nedir?

Discord Müzik Botu Discord sunucularının ses kanallarına bağlanıp, YouTube, spotify ve benzeri sitelerden indirdiği şarkıları ses kanallarına aktarma görevinin verildiği uygulamaların genel adıdır.

DC de nasıl müzik açılır?

Müziği ayarlama

 1. Bilgisayarınızda Discord Desktop uygulamasını başlatın.
 2. Anlaşmazlık ekranının sol tarafındaki sunucular listesinden, Rythm eklemeye karar verdiğiniz sunucuyu seçin.
 3. Rythm’in kullanılabilir kanallar listesinden müzik çalmasını istediğiniz ses kanalına sol tıklayın.
 4. tip!

DC de yetki nasıl verilir?

Rolleri oluşturmak, silmek veya izin verebilmek için, Sunucu Ayarlarından, ‘Roller’ sekmesine girmen gerekiyor.

 1. Sunucu ismi yanında bulunan oka tıkla.
 2. 2. ‘Sunucu Ayarları’na tıkla.
 3. 3. ‘Roller’e tıkla.
 4. Yeni bir rol oluşturabilmek için ‘+’ simgesine tıkla.
You might be interested:  FAQ: Youtubeden Müzik Indirme Nasıl Olur?

Mudae botu ne işe yarar?

Başlığın taşıdığı içeriğe girmeden önce bilmeyenler için Discord Botu olan Mudae ‘den kısaca bahsedelim: Mudae 2019 Mart’ta Discord’a sunulmuş bir tür harem toplama botudur. Discord’da çok sayıda harem toplama oyun botu olmakla beraber Mudae hiç şüphesiz ki bunların en geniş kapsamlısı ve popüler olanı.

Mudae Bot nedir?

Mudae, bireysel sunucuların kendi yerel “ekonomilerini” çalıştırmasına izin veren anime ve video oyunlarından karakterler içeren bir Discord botudur.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *