Hızlı Cevap: Discord Müzik Botu Nasıl Eklenir?

Discord dan nasıl müzik açılır?

Giriş bilgilerini gir ve Giriş yap’a tıkla. Açılır menüden bir sunucu seç. Müzik botunu kullanmak istediğin sunucuyu seç. Authorize’a (Yetkilendir) tıkla.

Discord Groovy Bot nedir?

Discord Groovy bot komutları ile birlikte herhangi bir sunucu içerisinde dilediğiniz gibi şarkı, müzik veya podcast dinleyebilirsiniz. Discord Groovy botuyla birlikte müzik dinleyebilirsiniz. Moderasyon botundan, mesajlarınıza cevap veren birçok botu Discord sunucularınızda kullanabilirsiniz.

Discord müzik botu ne işe yarar?

Her ne kadar Discord botları en çok sunucularda müzik çalmak için kullanılsa da bunun dışında da fonksiyonları bulunan birçok bot mevcut. Örneğin bir bot sayesinde sunucuda Pokemon avı yapabilirsiniz veya başka bir bot sayesinde sunucudaki insanlara seviye ve XP sistemi getirebilirsiniz.

Hydra nasıl kullanılır Discord?

Botu kullanmak için Discord uygulamasını açın. Bir metin kanalına girerek “.setup” komutunu yazın. Bunu yaptığınızda “ hydra -songrequest” isimli yeni metin kanalı oluşacaktır. Sonrasında buraya şarkı adı, sanatçı adı veya şarkı adresini yazdığınızda bot istediğinizi çalmaya başlayacaktır.

Rhythm nasıl kullanılır?

Botu herhangi bir sohbet kanalında etiketlemeniz yeterlidir. Şarkıları tek tek dinleyebildiğiniz gibi çalma listelerini de aynı komutla kullanabilirsiniz. Botun adını dilediğiniz gibi değiştirmeniz mümkündür. Botun ismine sağ tıklayın > Kullanıcı adı değiştire tıklayın > Yeni ismi girin > Tamam deyin.

You might be interested:  Soru: Müzik Kulağı Nasıl Kazanılır?

Discord MEE6 nedir?

Oldukça kapsamlı bir görev yelpazesi olan MEE6, denetleme botlarının başında geliyor. Bu bot sayesinde sunucunuzu küfür, spam ve spoiler gibi kural ihlallerine karşı koruma imkanınız var. MEE6, bu tarz ihlalleri otomatik olarak algılar ve ihlal sahibini komutlarınıza göre geçici ve kalıcı olmak üzere banlar.

Groovy ye nasıl komut verilir?

İşte sizin için Groovy ‘nin birkaç komut kodunu listeledik;

 1. -play: Dilediğiniz parçayı bu ekle çalabilirsiniz.
 2. -join: Groovy ‘nin ses kanalına dahil olmasını sağlar.
 3. -play file: Ekte bir dosya varsa bu komutla oynatabilirsiniz.
 4. -queue: Müzik sırasını gösterir.
 5. -next: Sonraki parçayı açar.

Groovy botu ne işe yarar?

Pek çoğumuzun kullandığı bir bot olan Groovy Bot, Discord kanallarından verilen komutlar ile YouTube üzerinden videoların seslerini ses kanallarına yansıtan, ister müzik ister arka plan ambiyans sesleri için kullandığımız bir bottu.

Dyno bot ne işe yarar?

Dyno Bot, Türkiye’de ve dünyada milyonlarca kullanıcısı bulunan botlardan bir tanesi. Sunduğu kapsamlı komut özelliklerine ek olarak sunucuya özel, tamamen sizin isteğinize göre yapılandırılabilecek alternatiflere de sahip.

Discord Rythm bot nasıl çalışır?

Discord Rythm Bot Komutları

 1. play: Komuttan sonra şarkı adı veya şarkı URL linki yapıştırmalısınız.
 2. disconnect: Botu odadan atmak için kullanılır.
 3. skip: O an çalan şarkıyı geçmenize yarar.
 4. remove: Belirtilen şarkı kuyruktan kaldırılır.
 5. np: O anda çalan şarkıyı gösterir.
 6. loop: Çalan şarkıyı döngüye alır.

Discord level nasıl atlanır?

Mobidictum Discord seviye nasıl atlanır? Sunucudaki seviyenizi arttırmak yapabileceğiniz tek şey mesaj göndermek. Tabi bu da kurallar çerçevesi içerisinde olmalı. Her mesaj için 15-40 arasında bir tecrübe puanı kazandığınızdan dolayı seviye atlama hızınız diğer üyelere göre daha hızlı olabilir.

Nasıl bot eklenir?

Adım 1: İnternet tarayıcınızdan Discord’a giriş yapın. Adım 2: Bot eklemek için çeşitli kaynak internet siteleri mevcut. Carbonitex veya top.gg gibi kaynak siteleri kullanabilirsiniz. Adım 3: Eklemek istediğiniz Discord botu seçtikten sonra ”Davet et” seçeneğine tıklayın.

You might be interested:  Sık sorulan: Müzik Nasıl Indirilir Ücretsiz?

DC de yetki nasıl verilir?

Rolleri oluşturmak, silmek veya izin verebilmek için, Sunucu Ayarlarından, ‘Roller’ sekmesine girmen gerekiyor.

 1. Sunucu ismi yanında bulunan oka tıkla.
 2. 2. ‘Sunucu Ayarları’na tıkla.
 3. 3. ‘Roller’e tıkla.
 4. Yeni bir rol oluşturabilmek için ‘+’ simgesine tıkla.

Mudae botu ne işe yarar?

Başlığın taşıdığı içeriğe girmeden önce bilmeyenler için Discord Botu olan Mudae ‘den kısaca bahsedelim: Mudae 2019 Mart’ta Discord’a sunulmuş bir tür harem toplama botudur. Discord’da çok sayıda harem toplama oyun botu olmakla beraber Mudae hiç şüphesiz ki bunların en geniş kapsamlısı ve popüler olanı.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *