Hızlı Cevap: Discord Dan Nasıl Müzik Açılır?

Rhythm nasıl kullanılır?

Botu herhangi bir sohbet kanalında etiketlemeniz yeterlidir. Şarkıları tek tek dinleyebildiğiniz gibi çalma listelerini de aynı komutla kullanabilirsiniz. Botun adını dilediğiniz gibi değiştirmeniz mümkündür. Botun ismine sağ tıklayın > Kullanıcı adı değiştire tıklayın > Yeni ismi girin > Tamam deyin.

Discord müzik botu nedir?

Discord Müzik Botu Discord sunucularının ses kanallarına bağlanıp, YouTube, spotify ve benzeri sitelerden indirdiği şarkıları ses kanallarına aktarma görevinin verildiği uygulamaların genel adıdır.

Discord Hydra nasıl kullanılır?

Botu kullanmak için Discord uygulamasını açın. Bir metin kanalına girerek “.setup” komutunu yazın. Bunu yaptığınızda “ hydra -songrequest” isimli yeni metin kanalı oluşacaktır. Sonrasında buraya şarkı adı, sanatçı adı veya şarkı adresini yazdığınızda bot istediğinizi çalmaya başlayacaktır.

Müzik nasıl tekrarlanır?

Albümde veya oynatma listenizde şarkı dinlerken oynatıcı ekranının altındaki simgesine dokunun. Bu işlem, bu bölümü genişleterek sıradaki şarkıları veya videoları görmenizi sağlar. Ortasında 1 rakamı görünene kadar dairesel okları tıklayın. Bu işlem, mevcut şarkı veya videonun tekrarlanmasını sağlar.

Rhythm botu nasıl çalışır?

Discord Rythm Bot Komutları

 1. play: Komuttan sonra şarkı adı veya şarkı URL linki yapıştırmalısınız.
 2. disconnect: Botu odadan atmak için kullanılır.
 3. skip: O an çalan şarkıyı geçmenize yarar.
 4. remove: Belirtilen şarkı kuyruktan kaldırılır.
 5. np: O anda çalan şarkıyı gösterir.
 6. loop: Çalan şarkıyı döngüye alır.
You might be interested:  Iphone 6s E Nasıl Müzik Indirilir?

Ritim botu nasıl kullanılır?

Botu herhangi bir sohbet kanalında etiketlemeniz yeterlidir. Şarkıları tek tek dinleyebildiğiniz gibi çalma listelerini de aynı komutla kullanabilirsiniz. Botun adını dilediğiniz gibi değiştirmeniz mümkündür. Botun ismine sağ tıklayın > Kullanıcı adı değiştire tıklayın > Yeni ismi girin > Tamam deyin.

Discord müzik botu rhythm nasıl kullanılır?

Discord sunucu ayarları Şimdi, botun sunucunuza nasıl davet edileceğine bakalım. Sunucu ayarlarınızda Roller’e gidin ve yeni bir rol eklemeyi seçin. Herhangi bir yol adı seçin ve değişiklikleri kaydedin. Çevrimiçi bölümünde RythmBot’a sağ tıklayın ve Roller’i seçin, sonrasında botu yeni role atayın.

Groovy bot ne işe yarar?

Discord Groovy bot komutları ile birlikte herhangi bir sunucu içerisinde dilediğiniz gibi şarkı, müzik veya podcast dinleyebilirsiniz. Discord Groovy botuyla birlikte müzik dinleyebilirsiniz. Moderasyon botundan, mesajlarınıza cevap veren birçok botu Discord sunucularınızda kullanabilirsiniz.

Nasıl bot eklenir?

Adım 1: İnternet tarayıcınızdan Discord’a giriş yapın. Adım 2: Bot eklemek için çeşitli kaynak internet siteleri mevcut. Carbonitex veya top.gg gibi kaynak siteleri kullanabilirsiniz. Adım 3: Eklemek istediğiniz Discord botu seçtikten sonra ”Davet et” seçeneğine tıklayın.

Müzik botu nasıl çağırılır?

Discord’a girerek müzik botunu eklediğiniz sunucunun ses kanalına bağlandığınızda, görseldeki gibi bir bildirimle karşılaşırsınız. Burada, “! join” komutunu girip “Enter” tuşuna basarak müzik botunu ses kanalına davet edin.

Discordda nasıl rol verilir?

Sunucu ayarlarına girdikten sonra soldaki menüde bulunan Roller kısmına girelim. Roller menüsüne girdikten sonra sizi yukarıda gördüğünüz gibi bir ekran karşılayacaktır. Yeşil çerçeve içine aldığım bölümden yeni rol atayabilir, rollerinizi düzenlemek için seçebilirsiniz.

YouTube şarkılar sırayla nasıl çalar?

YouTube Music uygulamasında Kitaplık’a gidin. Şarkılar ‘ı seçin. Tümünü karışık çal’ı seçin.

You might be interested:  FAQ: Iphone A Nasıl Müzik Indirebilirim?

YouTube’da video nasıl tekrara alınır?

Videoyu tekrarlamak için:

 1. İlgili videonun izleme ekranına gidin.
 2. Video oynatıcıda Diğer’e dokunun.
 3. Tek Döngü’ye dokunun. Bu video sürekli tekrarlanacaktır.

Karışık Çalma nasıl kapatılır?

Karışık çalmayı Şu Anda Çalan çubuğundan da açıp kapatabilirsin:

 1. Ekranın altındaki Şu Anda Çalan çubuğuna dokun (menünün üstünde). Not: Tablet kullanırken yan menüdeki albüm kapağına dokun.
 2. Karışık Çal seçeneğine dokun ve aç.
 3. Kapatmak için tekrar dokun. Şarkılar orijinal sıralamalarına dönecektir.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *