FAQ: Vodafone Red Pass Müzik Nasıl Kullanılır?

Vodafone Red pass müzik nedir?

Red Pass Müzik Paketi. Red Pass Müzik Paketi Spotify, Fenomen, Power App ve Karnaval uygulamaları kapsamında tarifenin internet kotasından düşmeden kullanım yapılabilmesini sağlar. Bu uygulamalar dışındaki müzik içerik sağlayıcılarından yapılan internet kullanımı tarife kotasından düşecektir.

Red Pass iletişim nasıl kullanılır?

Vodafone Red Tarifeleri ILETISIMPASS yazıp 3636’ya SMS ileterek Vodafone Pass İletişim Paketinden yararlanmaya başlayabilir. Vodafone Faturalı Tarifeler IPASS yazıp 3636’ya SMS ileterek Vodafone Pass İletişim Paketinden yararlanmaya başlayabilir.

Vodafone Spotify paketi nasıl kullanılır?

Vodafone Spotify Başvurusu Nasıl Yapılır?

 1. Cep telefonunuzun sms kısmına girip SPOTIFY yazıp, 5800’a kısa mesaj göndermeniz gerekir.
 2. Eğer spotify üyeliğiniz yoksa burada üyelik oluşturmanız gerekir, kampanyaya zaten üye iseniz gerekli bilgileri doldurduktan sonra hemen kullanamaya başlayabilirsiniz.

Vodafone ücretsiz Spotify Nasıl Kullanılır?

“ SPOTIFY ” yazarak 5800’a ücretsiz SMS gönderin.

Vodafone sınırsız Youtube paketi ne kadar?

Vodafone günlük sınırsız video paketi ücreti 6 TL’dir. Bu paket tekrar etmez. 1 gün boyunca Youtube ve izlesene’deki kullanımlarınız internetinizden yemez.

Vodafone aylık sosyal pass paketi nasıl yapılır?

Vodafone Aylık Sosyal Pass Paketi Twitter kullanımı internetinizden yemez. Otomatik olarak iptal edilmediği sürece her ay tekrar eder. SPASS yazıp 3636 SMS göndererek Aylık Sosyal Pass ek paketini hattınıza tanımlayabilirsiniz.

You might be interested:  FAQ: Youtube Mp3 Dönüştürücü Den Nasıl Müzik Indirilir?

Freezone güzelliği nedir?

Vodafone Freezone güzellikleri ile kazanabileceğiniz bir çok hediye internet bulunuyor. Örneğin; Freezone ‘lı olduğunuz ilk ay 20GB bedava internet kazanırsınız. Freezone ‘lu olmanın güzelliklerinden bir diğeri de Whatsapp kullanımlarınız ve Whatsapp görüntülü konuşmalarınız internetinizden yemez.

Vodafone pass paketi nedir nasıl kullanılır?

Vodafone sosyal pass paketi İnstagram, Facebook, Twitter uygulamalarında geçerlidir ve bu uygulamalarda da kişilere sınırsız bir kullanım hakkı sunmaktadır. Bu paket Red25, Red35, Red 25 GB, Red 30 Gb, Red 40GB tarifelerini kullanan kişilere ücretsiz olarak verilmektedir.

Vodafone sınırsız müzik nasıl kullanılır?

Vodafone Red Tarifeleri MUZIKPASS yazıp 3636’ya SMS ileterek Vodafone Pass Müzik Paketinden yararlanmaya başlayabilir. Vodafone Faturalı Tarifeler PASSM yazıp 3636’ya SMS ileterek Vodafone Pass Müzik Paketinden yararlanmaya başlayabilir.

Vodafone Spotify paketi ne kadar?

Vodafone Mobil Ödeme kullanımlarında 3 aylık olacak şekilde üyelik hizmet ücreti 3,99 TL alınmaktadır.

Spotify Premium ödeme yapılmazsa ne olur?

Aylık ödeme alınamadığında Premium üyeliğini hemen kaybetmezsin. Ödeme bilgilerini Planın bölümünde yer alan hesap sayfandan kontrol edebilir veya güncelleyebilirsin.

Spotify izlemeye ne kadar para ödüyor?

Spotify sanatçılara para veriyor mu sorusu sıklıkla sorulmaktadır. Spotify sanatçılara her 1 dinleme için 0,005 Dolar ödemektedir. Bu durumda 1000 dinlenme, 5 dolar demektir. Ancak müzik şirketleri de %10’a yakın pay aldıkları için Spotify ‘ın sanatçılara verdiği para net olarak 4.50 dolardır.

Spotify üyelik nasıl yapılır?

Ekranın sol üst köşesindeki dişli şeklindeki simgeye dokun. PREMIUM’A GEÇ butonuna dokun. Bu, ekranın üst tarafının yakınındaki büyük butondur. PREMIUM’U EDİN butonuna dokun.

Spotify nasıl hediye edilir?

Spotify Premium üyeliği hediye et. Önde gelen pek çok elektronik ve perakende mağazasından Spotify hediye kartlarını satın alabilirsin. Spotify hediye kartını kullan

 1. Lütfen spotify.com/redeem adresinde oturum aç.
 2. Kartın arkasındaki PIN kaplamasını hafifçe kazı.
 3. PIN’i veya makbuzundaki kodu gir.
 4. Kullan’a tıkla.
You might be interested:  Müzik Öğretmeni Olmak Için Hangi Liseye Gitmek Gerekir?

Spotify Premium olup olmadığı nasıl anlaşılır?

Üyeliğini ve ödemelerini görüntülemek için hesap sayfanda oturum aç ve Planın’a git. Burada yapabileceklerin:

 1. Hangi planda olduğunu görmek.
 2. Planının ücretini kontrol etmek.
 3. Bir sonraki fatura tarihini görüntülemek.
 4. Planını değiştirmek.
 5. Ödeme bilgilerini güncellemek.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *