FAQ: Vodafone Müzik Pass Hangi Uygulamalarda Geçerli?

Vodafone aylık sosyal pass paketi nasıl yapılır?

Vodafone Aylık Sosyal Pass Paketi Twitter kullanımı internetinizden yemez. Otomatik olarak iptal edilmediği sürece her ay tekrar eder. SPASS yazıp 3636 SMS göndererek Aylık Sosyal Pass ek paketini hattınıza tanımlayabilirsiniz.

Vodafone pass paketi nedir nasıl kullanılır?

Vodafone sosyal pass paketi İnstagram, Facebook, Twitter uygulamalarında geçerlidir ve bu uygulamalarda da kişilere sınırsız bir kullanım hakkı sunmaktadır. Bu paket Red25, Red35, Red 25 GB, Red 30 Gb, Red 40GB tarifelerini kullanan kişilere ücretsiz olarak verilmektedir.

Vodafone ücretsiz Spotify Nasıl Kullanılır?

“ SPOTIFY ” yazarak 5800’a ücretsiz SMS gönderin.

Vodafone oyun pass paketi nedir?

Buna göre, ” Vodafone Oyun Pass ” paketi kullanıcıları, Zynga’nın en popüler 4 oyun uygulaması olan 101 Okey Plus, Okey Plus, Çanak Okey Plus ve Tavla Plus’ı bir hafta boyunca internetinden yemeden oynayabiliyor. Vodafone, müşterilerine oyun içi satın alımlarında kullanabilecekleri 45 bin çip de hediye ediyor.

Sosyal pass paketi nasıl alınır?

Vodafone sosyal pass paketini yapmak için Vodafone yanımda uygulamasına girmelisiniz. Vodafone yanımda uygulaması ek paketler bölümünden “vodafone sosyal pass ” paketini arama sekmesine yazın. Daha sonra satın alma işlemi için uygulama sizi yönlendirecektir.

You might be interested:  Ezhel Ne Tür Müzik Yapıyor?

Sosyal pass paketi nasıl iptal edilir?

Faturalı ve faturasız hatlarda konuşma, internet ve SMS paketlerini Vodafone Yanımda Uygulaması’ndan, Online Self Servis’ten, 7000 Sesli Yanıt Servisi’ni ya da *7000#’i arayarak, Vodafone Müşteri Hizmetleri ve Vodafone Cep Merkezleri’nden iptal edebilirsiniz.

Hediye Çarkı pass paketi nedir?

Vodafone, ‘ Hediye Çarkı ‘ platformunu yeniledi. Vodafone Yanımda uygulaması üzerinden erişilen platformda, 20 GB’a kadar internet, internetten yemeyen İletişim, Video ve Sosyal Pass paketleri ve çeşitli markalarda indirimler gibi daha zengin ve çeşitli hediyeler sunulacak.

Iletişim pass nasıl kullanılır?

Vodafone Red Tarifeleri ILETISIMPASS yazıp 3636’ya SMS ileterek Vodafone Pass İletişim Paketinden yararlanmaya başlayabilir. Vodafone Faturalı Tarifeler IPASS yazıp 3636’ya SMS ileterek Vodafone Pass İletişim Paketinden yararlanmaya başlayabilir.

Video pass paketi nasıl kullanılır?

Vodafone Red 10 ve 15 Tarifeleri VIDEO2 yazıp 3636’ya SMS ileterek Vodafone Pass Video Paketinden yararlanmaya başlayabilir. Vodafone Red 20 Tarifesi VIDEO12 yazıp 3636’ya SMS ileterek Vodafone Pass Video Paketinden yararlanmaya başlayabilir.

Vodafone Red Spotify ücretsiz mi?

Vodafone spotify Premium red tarifesinde olanlara özel, 3 ay boyunca ücretsiz sunulur.

Spotify üyelik nasıl yapılır?

Ekranın sol üst köşesindeki dişli şeklindeki simgeye dokun. PREMIUM’A GEÇ butonuna dokun. Bu, ekranın üst tarafının yakınındaki büyük butondur. PREMIUM’U EDİN butonuna dokun.

Spotify nasıl hediye edilir?

Spotify Premium üyeliği hediye et. Önde gelen pek çok elektronik ve perakende mağazasından Spotify hediye kartlarını satın alabilirsin. Spotify hediye kartını kullan

  1. Lütfen spotify.com/redeem adresinde oturum aç.
  2. Kartın arkasındaki PIN kaplamasını hafifçe kazı.
  3. PIN’i veya makbuzundaki kodu gir.
  4. Kullan’a tıkla.

Oyun pass nedir?

Vodafone oyun pass paketi ile en sevdiğiniz oyunları (okey, tavla … Üstelik bu paket ile sizlere oyun keyfiniz katlansın diye 45.000 çip hediye olarak verilmektedir. Vodafone Oyun Pass paketi 6TL karşılığında 1 hafta geçerli olup tekrar etmez. Dâhil olmak için HOPASS yazıp 7000’e gönderin.

You might be interested:  Sık sorulan: Spotify Müzik Nasıl Indirilir?

Vodafone pay nedir?

Vodafone Pay; herhangi bir banka müşterisi olmadan basit finansal işlemlerin tek bir uygulama içerisinde yönetilmesini sağlayan yeni nesil bir mobil cüzdan uygulamasıdır.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *