FAQ: Turkuvaz Müzik Kitap Mağazacılık Pazarlama A.Ş Kimin?

Idefix Kimin şirketi?

Doğan Holding’in bağlı ortaklığı Doğan Müzik Kitap (D&R), internet üzerinden kitap satışı gerçekleştiren ‘ idefix ‘ ve ‘prefix’ markalarını bünyesinden barındıran Elektronik Bilgi İletişim Hizmetleri şirketini 11.5 milyon liraya satın aldı.

Dr kime satıldı?

Doğan Holding, medya kuruluşlarının ardından D&R’ı da satma kararı aldı. KAP’a gönderilen açıklamaya göre D&R, hükümete yakınlığıyla bilinen Sabah – ATV’nin de içinde bulunduğu Turkuvaz grubuna satılıyor. 440 milyon liraya satışı konusunda, Turkuvaz TK Kitap ve Kırtasiye ile ön protokol imzalandı.

D&R ne zaman kuruldu?

1996.

Idefix kime satıldı?

Türkiye genelinde Nisan 2019 tarihi itibarıyla 50 ilde toplam 205 mağazası bulunmaktadır. 2013 yılında Idefix ‘in sahibi Elektronik Bilgi İletişim Hizmetleri şirketini satın almıştır. Şirket Nisan 2018’de 440 milyon liraya Turkuvaz Medya Grubu’na satıldı.

Idefix hangi ülkenin?

idefix, Türkiye’de kültür ürünleri denilince akla gelen ilk ve en gelişkin online yayın olmak üzere tasarlandı. Mayıs 1996’da kuruldu. 3 Mart 1999’da www.ideefixe.com adresinde test yayınına başladı ve Temmuz 1999’da satışa başladı.

Turkuvaz Medya idefix kimin?

Biliyorsunuz 2018 yılında D&R, Kalyoncular’dan Cemal’in Turkuvaz Medya Grubu’na haraç mezat satılmıştı. İdefix de daha evvel, 2013 yılında, D&R tarafından satın alınmıştı. Böylece Türkiye’nin en çok kitap satan iki mağazası olan D&R ve İdefix, tek bir çatı altında toplanmış oldu.

You might be interested:  Soru: Bilgisayardan Mp3 Çalara Nasıl Müzik Atılır?

Dr kimin ürünü?

August Oetker (d. 6 Ocak 1862, Obernkirchen, Almanya – ö. 10 Ocak 1918, Bielefeld, Almanya), kabartma tozunun mucidi ve günümüzde Dr. Oetker adı altında uluslararası dev bir gıda grubu haline gelmiş olan şirketin kurucusudur.

Turkuvaz Medya kimlerin?

Turkuvaz Haberleşme ve Yayıncılık A.Ş. Turkuvaz Yayın Grubu, medya sektöründe faaliyet gösteren bir şirkettir. Eski imtiyaz sahibi Ahmet Çalık, 5 Aralık 2007 tarihinde TMSF tarafından gerçekleşen ihalede eskiden Ciner Holding’e bağlı olan Merkez Medya Grubu’nu 1,1 milyar dolar’a satın aldı.

D&R internet sitesi güvenilir mi?

Güvenilirlik. Online alışveriş sitemiz olan dr.com.tr üzerinden aldığınız tüm ürünlerde, ulusal ve uluslararası güvenilirlik belgeleri (TSE, ISO, CE) bulunuyor. Böylece size, sadece orijinal ve kullanılmamış ürünlerin yer aldığı sitemiz üzerinden gönül rahatlığıyla alışveriş yapmak kalıyor.

D&R ın kaç şubesi var?

D&R, ilk mağazasını 1997 yılının Mayıs ayında Erenköy’de açtı. Ocak 2021 tarihi itibariyle Türkiye genelinde 48 ilde 205 mağazasında D&R herkes için bir keşif dünyası sunuyor.

Dr hangi sektör?

Vatandaşlara hizmet sağlayan her meslek grubu hizmet sektörü kategorisinde yer alır. Müdürler, bakanlıkta çalışan memurlar, nüfus müdürlüğünde çalışan memurlar, çöpçü, doktor, öğretmen, asker, hakim, savcı, polis, psikolog, sosyolog, hemşire gibi birçok meslek hizmet sektörüne girer.

Dr Genel Müdürü kim?

Ahmet Coşar, D&R Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdürü olarak atandı. 1963 doğumlu olan Ahmet Coşar, Robert Kolej’den mezun olduktan sonra Boğaziçi Üniversitesi Endüstri Mühendisliği ve Bilgi Teknoloji alanında lisans eğitimini tamamladı.

D&R da kaç tl üzeri kargo bedava?

Standart kargo ücreti 7,99 TL ‘dir. 100 TL üstü siparişlerde ve belirli günlerde yapılan “ kargo bedava ” kampanyalarında kargo ücreti alınmamaktadır. -Ödeme Seçenekleri alanında kredi kartı-banka kartı, BKM Express, Havale-EFT alternatiflerinden size uygun olan ödeme tipini seçebilirsiniz.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *