FAQ: Sagopa Kajmer Ne Tür Müzik Yapıyor?

Sagopa aslen nereli?

Daha fazla bilgi için tartışma sayfasına bakınız. Türk rap sanatçısı Sagopa Kajmer; bugüne kadar 14 (Silahsız Kuvvet: 4, Sagopa Kajmer: 11) stüdyo albümü, 3 ortak albüm, 3 derleme albüm, 8 EP ve 14 single yayımladı.

Sagopa nerede askerlik yaptı?

* 2005 yılında İrem Recordstan Romantizma adlı albümünü çıkardı.Bu albümden VASİYET isimli parçaya klip çekti. Albüm çıktıktan sonra askere gitti. Halen İstanbul’da askerlik yapmaktadır.

Yunus Özyavuz aslen nereli?

17 Ağustos 1978, Samsun), bilinen sahne adıyla Sagopa Kajmer (veya bilinen eski adlarıyla DJ Mic Check ve Silahsız Kuvvet), Türk rap müzisyeni, müzik yapımcısı ve DJ. Yunus Özyavuz, 17 Ağustos 1978’de Samsun’da doğdu.

Sagopa nerede doğdu?

Sagopa Kajmer ya da gerçek adıyla Yunus Özyavuz 17 Ağustos 1978, İstanbul’ da dünyaya gelmiştir. Türk rap müzisyeni,müzik yapımcısı ve DJ’dir. filminin müziklerini yaptı.

Sagopa ne zaman çıktı?

2002 yılında ” Sagopa Kajmer” mahlasını yaratan rapçinin bu isimle çıkardığı ilk albüm “On Kurşun” oldu. Cem Yılmaz’ın ünlü filmi G.O.R.A filmine hazırladığı “Al Bir de Buradan Yak” şarkısıyla ilgi çeken rapçi’nin en başarılı albümü 2003 yılında yayınlanan “Bir Pesimistin Gözyaşları” oldu.

Sagopa Kajmer asıl adı nedir?

Sagopa Kajmer ikimizi anlatan birşey 2007 albümünden Kendim için parçasının klibi çok güzel dinlemenizi tavsiye ederim turkish rap hiphop silahsız kuvvet Olması gereken şeylerin adını iyilik yapmak koymuşlar

Sagopa Kajmer eşi kimdir?

Gökhan Özoğuz 11 Ekim 1976 tarihinde İstanbul’da dünyaya geldi. Hakan Özoğuz’un ikiz kardeşidir. Athena grubunun solistidir.

You might be interested:  FAQ: Hangi Müzik Indirme Programı Daha Iyi?

Yunus Özyavuz kaç yaşında?

43 yaşında (17 Ağustos 1978)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *