FAQ: Müzik Botu Nasıl Yapılır?

Nasıl müzik botu yapılır?

Discord botu ekleme nasıl yapılır?

 1. Eklemek istediğiniz botun site sayfasına ziyaret edin.
 2. “Add to Discord” veya “Invite” davet butonu tıklayın.
 3. Yeni pencere açılır.
 4. Bot ‘u eklemek istediğiniz sunucuyu seçin.
 5. Doğrulama ekranı açılacak.
 6. Tebrikler, Artık botunuz sunucuya ekli görünüyor.

Discord müzik botu nasıl yapılır 2021?

Discord ‘da müzik botu eklemek için kullanmak istediğiniz botun web sayfasına giderek Davet Et butonuna tıklayın. Ardından gelen ekrana botu eklemek istediğiniz sunucuyu seçin. En son “Doğrula” deyip yönlendirilen sayfadaki doğrulama işlemini gerçekleştirin. Onay uyarısı geldikten sonra işleminiz tamamlanır.

DC de müzik nasıl açılır?

Giriş bilgilerini gir ve Giriş yap’a tıkla. Açılır menüden bir sunucu seç. Müzik botunu kullanmak istediğin sunucuyu seç. Authorize’a (Yetkilendir) tıkla.

Hydra nasıl kullanılır Discord?

Botu kullanmak için Discord uygulamasını açın. Bir metin kanalına girerek “.setup” komutunu yazın. Bunu yaptığınızda “ hydra -songrequest” isimli yeni metin kanalı oluşacaktır. Sonrasında buraya şarkı adı, sanatçı adı veya şarkı adresini yazdığınızda bot istediğinizi çalmaya başlayacaktır.

Discord müzik botu nasıl çalıştırılır?

Discord ‘a girerek müzik botunu eklediğiniz sunucunun ses kanalına bağlandığınızda, görseldeki gibi bir bildirimle karşılaşırsınız. Burada, “! join” komutunu girip “Enter” tuşuna basarak müzik botunu ses kanalına davet edin.

You might be interested:  Sık sorulan: Youtube Müzik Nasıl Indirilir?

Discord müzik botu ne işe yarar?

Her ne kadar Discord botları en çok sunucularda müzik çalmak için kullanılsa da bunun dışında da fonksiyonları bulunan birçok bot mevcut. Örneğin bir bot sayesinde sunucuda Pokemon avı yapabilirsiniz veya başka bir bot sayesinde sunucudaki insanlara seviye ve XP sistemi getirebilirsiniz.

Sunucuya nasıl bot eklenir?

Adım 1: İnternet tarayıcınızdan Discord’a giriş yapın. Adım 2: Bot eklemek için çeşitli kaynak internet siteleri mevcut. Carbonitex veya top.gg gibi kaynak siteleri kullanabilirsiniz. Adım 3: Eklemek istediğiniz Discord botu seçtikten sonra ”Davet et” seçeneğine tıklayın.

Bot komut nasıl yapılır?

Bot ‘un yanıtları görüşmede görünür.

 1. Chat’i açın.
 2. Bir eğik çizgi / girin. Kullanılabilir botların listesi gösterilir.
 3. Bir komut seçin, gerekli ek bilgileri girin ve Enter’a basın. Not: Bot doğrudan mesajda veya odada değilse mesaj gönderdiğinizde eklenir.

Groovy bot ne işe yarar?

Discord Groovy bot komutları ile birlikte herhangi bir sunucu içerisinde dilediğiniz gibi şarkı, müzik veya podcast dinleyebilirsiniz. Discord Groovy botuyla birlikte müzik dinleyebilirsiniz. Moderasyon botundan, mesajlarınıza cevap veren birçok botu Discord sunucularınızda kullanabilirsiniz.

Rhythm nasıl kullanılır?

Botu herhangi bir sohbet kanalında etiketlemeniz yeterlidir. Şarkıları tek tek dinleyebildiğiniz gibi çalma listelerini de aynı komutla kullanabilirsiniz. Botun adını dilediğiniz gibi değiştirmeniz mümkündür. Botun ismine sağ tıklayın > Kullanıcı adı değiştire tıklayın > Yeni ismi girin > Tamam deyin.

Discordda nasıl rol verilir?

Sunucu ayarlarına girdikten sonra soldaki menüde bulunan Roller kısmına girelim. Roller menüsüne girdikten sonra sizi yukarıda gördüğünüz gibi bir ekran karşılayacaktır. Yeşil çerçeve içine aldığım bölümden yeni rol atayabilir, rollerinizi düzenlemek için seçebilirsiniz.

Discord botları paralı mı?

Ücretli sürümleri bulunmaktadır. Fakat siz ödeme yapmadıktan sonra sadece ücretsiz sürümü kullanabilirsiniz.

You might be interested:  FAQ: Iphone 4s Nasıl Müzik Yüklenir Bilgisayardan?

Discord MEE6 nedir?

Oldukça kapsamlı bir görev yelpazesi olan MEE6, denetleme botlarının başında geliyor. Bu bot sayesinde sunucunuzu küfür, spam ve spoiler gibi kural ihlallerine karşı koruma imkanınız var. MEE6, bu tarz ihlalleri otomatik olarak algılar ve ihlal sahibini komutlarınıza göre geçici ve kalıcı olmak üzere banlar.

DC de yetki nasıl verilir?

Rolleri oluşturmak, silmek veya izin verebilmek için, Sunucu Ayarlarından, ‘Roller’ sekmesine girmen gerekiyor.

 1. Sunucu ismi yanında bulunan oka tıkla.
 2. 2. ‘Sunucu Ayarları’na tıkla.
 3. 3. ‘Roller’e tıkla.
 4. Yeni bir rol oluşturabilmek için ‘+’ simgesine tıkla.

Mudae botu ne işe yarar?

Başlığın taşıdığı içeriğe girmeden önce bilmeyenler için Discord Botu olan Mudae ‘den kısaca bahsedelim: Mudae 2019 Mart’ta Discord’a sunulmuş bir tür harem toplama botudur. Discord’da çok sayıda harem toplama oyun botu olmakla beraber Mudae hiç şüphesiz ki bunların en geniş kapsamlısı ve popüler olanı.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *