FAQ: Fizy Müzik Nasıl Üye Olunur?

Fizy kullanılır mı?

Fizy sadece telefondan mı kullanılıyor? Hayır. Fizy uygulamasını web üzerinden de kullanabilirsiniz. İster bilgisayarınız isterseniz de tabletinizle Fizy ‘e ulaşabilirsiniz.

Fizy premium üye nasıl olunur?

Turkcell hat sahibi aboneler, FIZY PREMIUM yazıp, 2200’a SMS göndererek üye olabilirler. fizy Premium Üyeliği ilk ay ücretsiz sonunda 13,99 TL/Ay olarak devam eder. Daha önce ücretsiz kampanyasından yararlanan müşteriler tekrar premium üyelik almak istediklerinde tekrardan ilk ay ücretsizden yararlanamazlar.

Fizy internet paketi nedir?

fizy, yerli – yabancı milyonlarca şarkıyı, binlerce hazır liste ve video klip ile cebinde, tabletinde veya bilgisayarında seninle buluşturan, yasal müzik platformudur. Böylece mevcut internet paketinizin kotasını bitirmeden, dilediğinizce müzik dinleyebilir, keyifli vakit geçirebilirsiniz.

Fizy öğrenci üyeliği nasıl yapılır?

www. fizy.com adresinden üyeliklerim alanına gelerek öğrenci üyeliği satın alabilirsiniz. Kredi kartı/banka kartı veya Operatörünüzün mobil ödemeyi desteklemesi halinde faturanıza yansıtarak satın alma yapabilirsiniz.

Fizy internet harcar mı?

fizy üyeliği olan Turkcell hat sahibi aboneler, fizy uygulamasında mobil internet ile bağlandıklarında mobil internet paketlerinden harcamazlar. için standart internet bağlantı ücreti yansıtılır, mobil internet paketi varsa paketten düşülür. Bu kampanya ses hatları için geçerlidir.

Fizy paketimi nasıl kullanabilirim?

Hizmetlerimi, Apple ve Google Play store’lardan indirebileceğin fizy mobil uygulamam üzerinden veya fizy.com alan adlı web sitem üzerinden kullanabilirsin. Web sitesi üzerinden hizmetlerimi kullanmak için; İnternet tarayıcının adres bölümüne fizy.com yaz ve enter’a bas.

You might be interested:  FAQ: Itunes'da Müzik Nasıl Silinir?

Salla Kazan fizy premium nasıl kullanılır?

Fizy premium üyesi olmak için fizy Premium yaz 2200’a gönder. fizy Premium üyeliği ile fizyde bulunan 35 milyondan fazla içeriği sınırsız, reklamsız ve yüksek ses kalitesiyle dinleyebilir, şarkı sözlerine erişebilir ve Turkcell’lilere ek 5GB fizy kullanımda geçerli internet faydasını kullanabilirsiniz.

Hediye fizy premium nasıl kullanılır?

Size özel gelen 9 haneli üyelik kodunu https:// fizy.com/ adresinden ‘ Hediye Kodu Aktive Et’ kısmından üyeliği başlatmak istediğiniz telefonun numarasını ve kodu girerek Premium üyeliğinizi başlatabilirsiniz.

Fizy iptali nasıl yapılır?

İptal mesajınızı üyelik türünüze göre göndermeniz gerekecek. İfadelerini kısa mesaj olarak 2200’a göndermeniz gerekiyor.

Fizy üyeliğini kaç kişi kullanabilir?

4.Aile üyeliğinden kaç kişi faydalanabilir? fizy Premium Aile Üyeliği ile tek bir üyelik satın alarak 6 farklı hesapta Premium üyelikten faydalanabilirsiniz.

Fizy servisi nedir?

uygulama mağazalarından fizy uygulamasını indirerek yararlanabildikleri bir servistir. Bu Servis kapsamında ücretli üyeliklerden satın alan Kullanıcılar Servis platformundaki içerikleri dinleme ve indirme, varsa şarkıların videolarını izleme ve dinleme hizmetlerinden faydalanabilmektedirler.

Fizy öğrenci üyeliği nedir?

31 Ağustos’a kadar kayıt yaptıran öğrenciler fizy ‘nin standart Premium üyeliğinden ilk üç ay, ayda 0.99 TL’ye, sonrasında ise yüzde 50 indirimli, ayda 8.99 TL’ye yararlanacak. Öğrenciler indirimli Premium üyelikle birlikte, fizy içerisinde bulunan 35 milyondan fazla içeriğe sınırsız ve reklam dinlemeden erişebilecek.

Fizy deneme üyeliği kaç gün?

fizy Premium’u ücretsiz olarak deneyimlemeniz için ilk ay bizden hediye! 30 günlük Deneme Premium Üyeliğin bittikten sonra “sen talep etmedikçe” ücretli Premium üyeliklerinden birine geçiş yapılmaz. Premium üyeliğe başlamak için hemen indir!

Spotify öğrenci kaç TL?

Üye olduğun veya durumunu yeniden doğruladığın son tarihten itibaren en fazla 12 ay boyunca Premium Öğrenci için erişimin olmaya devam edecek. Bu dönem sonunda artık öğrenci değilsen bundan sonra Premium Öğrenci ‘den yararlanabilir durumda olmayacaksın. Sonra üyeliğin 17,99 TL /ay olarak Premium Bireysel’e dönüşecek.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *