FAQ: Dipsiz Kuyu Söz Müzik Kimin?

Misafir çocuğu gibiydin geldin dağıttın gittin kimin sözü?

OĞUZ TOPOĞLU: misafir çocuğu gibiydin geldin dağıttın ve gittin | Ayrılık sözleri, Özlü sözler, Alıntı sözler.

Dipsiz Kuyu hangi şarkıya benziyor?

Önceki gün dijital ortamlarda yayınlanan şarkı, 29 yıl önce Bergen’in söylediği Cengiz Tekin imzalı “Yıllar Affetmez”in melodisine olan benzerliğiyle dikkat çekti. Bu benzerliğin ardından “Yıllar Affetmez”in beste sahibi Cengiz Tekin, “Bu şarkı, benim bestemden çalınmış. ‘ Dipsiz Kuyum’ yüzde 98 benim şarkım.

Misafir cocugu gibiydin kimin şarkısı?

Emrah Karaduman, 4 Kasım 1987 tarihinde Samsun’da doğdu. Sonrasında Hande Yener’in sahne ekibine dahil olarak klavye çalan Karaduman, Hande Yener’in yanı sıra Ajda Pekkan, Demet Akalın, Mustafa Ceceli, İrem Derici, Emir Sevinç, Bengü, Murat Boz ve Hadise gibi ünlü isimlerin şarkılarını besteledi ve düzenlemeler yaptı.

Düşmeye doyamadığım kimin şarkısı?

Aleyna Tilki, sözü ve müziği kendisine ait “Sır” adını verdiği şarkısını ve video klibini yakın dostlarına özel bir parti ile tanıttı. Kır düğünü mizansenin de hazırlanan parti de Aleyna Tilki klibinde beraber rol aldığı Robot ile evlendi.

Aleyna ve Emrah Karaduman sevgili mi?

2016 yılında Cevapsız Çınlama şarkısının aranjörlüğünü yapan Emrah Karaduman, aynı zamanda Aleyna Tilki ile beraberlik yaşıyor.

Dipsiz Kuyum eski şarkı mı?

Akay, bestesi Emrah Karaduman’a ait olan ve Aleyna Tilki’nin yorumuyla dün YouTube’da yayınlanarak milyonların dinlediği, ‘ Dipsiz Kuyum ‘ isimli yeni şarkının, Acıların Kadını olarak bilinen Bergen’in yorumladığı ve 29 sene önce piyasaya çıkan ‘Yıllar Affetmez’ isimli şarkı ile aynı olduğunu açıkladı. ANA TEMASI AYNI!

You might be interested:  Okuyucular soruyor: Turkcell Müzik Aboneliği Nasıl Iptal Edilir?

Gönül almayı bilmeyene ömür emanet edilmez sözü kime ait?

Karaduman ‘Mevlana’dan alıntılayarak yazdığı şarkı sözlerinde bir aşkı anlatıyor. Şarkının ‘ Gönül almayı bilmeyene ömür emanet edilmez ‘ satırları Mevlana’ya ait.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *