FAQ: Ateşle Oynama Söz Müzik Kimin?

Ateşle oynama söz müzik kime ait?

Evgin sahneyi terk etmeden önce ise ‘ Ateşle Oynama ‘ şarkısının söz ve müziğinin sahibi olan Sezen Aksu’ya da teşekkürlerini iletti.

Erol Evgin kimlerle düet yaptı?

Erol Evgin ”Altın Düetler ” albümünde klasikleşmiş şarkılarını Türk müziğinin popüler kadın vokalleri ile birlikte seslendiriyor. 10 klasikleşmiş şarkının yer aldığı albümde Erol Evgin ‘e, Sezen Aksu, Nükhet Duru, Candan Erçetin, Sıla, Aşkın Nur Yengi, Emel Sayın, Hande Yener, Göksel, Zuhal Olcay ve Şevval Sam eşlik

Söyle Canım kaç yılında çıktı?

Aralık 2006’da; Melih Kibar ve Çiğdem Talu imzalı, günümüz “Pop Klasikleri” nden oluşan, “Deli Divane”, “Rüya”, “ Söyle Canım ”, “Memleket Hasreti”, “Bir Bakışın Yetti” gibi unutulmaz şarkıların orijinal kayıtlarının yer aldığı “Tüm Bir Yaşam” albümünü çıkardı.

Ateşle oynamak ne anlama gelir?

➡ Ateşle Oynamak deyiminin anlamı:Çok tehlikeli, zarar verecek bir işin üstüne üstüne gitmek ya da böyle bir işe girişmek anlamlarına gelen bir deyimdir. tehlikeli işlerle uğraşmak, zararı dokunacak ve kötü sonuçlanacak işlerle uğraşmak anlamlarında kullanılan bir deyimdir.

Ateşle oynama şarkısı ne anlatıyor?

Evgin’in Sıla’yla yorumladığı ‘ Ateşle Oynama ‘ beni çok gafil avladı. Şarkı ayrılıktan bir süre sonra geri gelen sevgiliye yakarışı içeriyor. Şarkıdaki kişi, ikisi arasındaki farklılıkların bilincinde; bu ilişkinin hiçbir zaman mutlu sonla bitmeyeceğini biliyor.

Erol Evgin’in memleketi neresi?

Bir döneme damgasını vuran başarılı sanatçı Erol Evgin, 16 Nisan 1947 tarihinde, İstanbul’da dünyaya geldi. POPSAV’ın kurucusu olan, Türk pop müziği sanatçısı Erol Evgin, aynı zamanda sunuculuk, oyunculuk ve mimarlık da yapmıştır. Evli ve 2 çocuk babasıdır.

You might be interested:  Youtube'den Nasıl Müzik Indirebilirim?

Erol Evgin’in kizi kim?

Bir döneme damgasını vuran başarılı sanatçı Erol Evgin, 16 Nisan 1947 tarihinde, İstanbul’da dünyaya geldi.

Erol Ergin kaç yaşında?

Erol Evgin kimdir? 16 Nisan 1947 tarihinde İstanbul’da doğdu. Almanca ve İngilizce bilen ve Esas mesleği mimarlık olan Erol Evgin, Yüksek mimar Emel Evgin ile evli ve 2 çocuk (Yüksek İç Mimar Elvan Evgin Sheehan ve Sanatçı Murat Evgin’in )babasıdır.

Erol Evgin askerliğini nerede yaptı?

Evgin, Polatlı’daki Topçu ve Füze Okulu’nda acemiliğini yapan Evgin, daha sonra Ankara’daki Armoni Mızıkası Komutanlığı’nda onbaşı olarak vatani görevini tamamladı.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *