Ezhel Ne Tür Müzik Yapıyor?

Ezhel kaç enstrüman çalıyor?

Ezhel, asıl adı Ömer Sercan İpekçioğlu olan Ankaralı bir rap ve reggae müzisyeni. 1990 Ankara doğumlu müzisyen gitar, piyano ve ney çalabiliyor.

Ezhel Trap mi?

İlk albümünü 2017 yılının mayıs ayında çıkartan Ais Ezhel, yaptığı müziğin türünü “Anatolian Urban Core/Hip-Hop/Reggae-Dub/ Trap ” olarak tanımlıyor. Rap hayatına solo olarak başlayan Ezhel, 2008 yılında Keişan ile birlikte yaptığı seri ile adını duyurdu.

Ais ne demek rap?

Ais aslında İngilizce buz anlamına gelen “ice” kelimesinden geliyor. Ancak internet aramalarında kolay bulunsun diye Ais yaptım ben onu. Çok düşünülmüş bir şey değil, biraz ergenlik ismi gibi kalsın istiyorum aslında. Artık sadece Ezhel’i kullanacağım.

Rapçi Ezhel kimdir?

Ezhel veya gerçek adıyla Ömer Sercan İpekçioğlu 1 Temmuz 1991’de Çankaya, Ankara’da doğdu. Türk rapçi, şarkıcı ve söz yazarı. 2017’de yayımladığı ilk stüdyo albümü Müptezhel ile tanınmaya başlayan İpekçioğlu, Türkçe rap sahnesinin önde gelen müzisyenlerinden biri olarak tanımlanıyor.

Ezhel in babasi kim?

İpekçioğlu 1 Temmuz 1991 tarihinde Ankara’da doğdu ve annesi tarafından büyütüldü. Babası Sermet İpekçioğlu Ankara’nın tanınmış gazetecilerinden, annesi Ulya Turgut ise emekli Devlet Dansçısıydı.12 yaşında iken rap müzik ile ilgilenmeye başlayan İpekçioğlu, 15 yaşındayken liseyi bıraktı.

Ezhel kürt mu?

Sahne adıyla Ezhel (Ais Ezhel ) olarak bilinen Ömer Sercan İpekcioğlu 1 Temmuz 1990 yılında Ankara’da dünyaya geldi. Aslen Erzincanlı olan ünlü rapçi ilk albümünü 2017 yılının mayıs ayında çıkartan Ais Ezhel, yaptığı müziğin türünü “Anatolian Urban Core/Hip-Hop/Reggae-Dub/Trap” olarak tanımlıyor.

You might be interested:  Itunes Müzik Eşzamanlama Nasıl Yapılır?

Ezhel kimin oğlu?

Erken hayatı ve eğitimi Ömer Sercan İpekçioğlu, 1 Temmuz 1991 tarihinde Ankara’nın Çankaya ilçesinde yer alan Cebeci semtinde doğdu. Erzincan’ın İliç ilçesinin Yakuplu köyündendir. İpekçioğlu ailesini “orta sınıf” olarak tanımlamıştır. İpekçioğlu, TED Ankara Koleji’nde eğitim gördü.

Ezhel in gerçek ismi ne?

Ömer Sercan İpekçioğlu

KOAL yapmak nedir?

Ekşisözlük’te koal başlığı altında koal kelimesi; argoda birkaç arkadaşın ortak bir şeyler almak için paralarını birleştirme olayı şekilinde tanımlanıyor.

Ezhele nasıl ulaşabilirim?

Ezhel İletişim 0535 305 78 35 – Ezhel Telefon 0212 962 01 00.

Rapçi Ezhel nereli?

Memleketi; Erzincan Sahne adıyla Ezhel (Ais Ezhel ), ilk albümünü 2017 yılının mayıs ayında çıkarttı. Ais Ezhel, yaptığı müziğin türünü “Anatolian Urban Core/Hip-Hop/Reggae-Dub/Trap” olarak tanımlıyor.

Rapçi Ezhel nerede?

Son dönemlerin en çok dinlenen rapçisi Ezhel, yaklaşık 1 yıldır Almanya’nın Berlin şehrinde yaşıyor.

Ezhel yaşı kaç?

30 yaşında (1 Temmuz 1991)

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *