Dünyadan Uzak Söz Müzik Kimin?

Dünyadan uzak söz müzik kime ait?

Aslında Pinhani’ye ait Dünyadan Uzak adlı şarkıyı Sakiler, cover yaptı. Sakilerin cover yaparak güzel bir çalışmaya imza atmış olduğu Dünyadan Uzak şarkısı çok beğenildi. Grubun solisti Hasan Gözetlik’in sesindeki Müslüm Gürses notaları ise büyük beğeni toplarken herkesin dikkatini çekmeyi başardı.

Sakiler dünyadan uzak klip nerede çekildi?

Sözü Elif Nun, müziği Yücel Girgin, düzenlemesi Sakiler imzalı şarkının mixi Serkan Balkan, masteringi Emre Kıral tarafından yapıldı. Emre Abi’nin yönetmen koltuğunda oturduğu klip, Poyrazköy’de bir balıkçı teknesinde çekildi. Hava şartlarından dolayı zorlu geçen çekimlerde gruba, 20 kişilik bir ekip eşlik etti.

Pinhani dünyadan uzak ne zaman çıktı?

Şarkı yayınlandığı andan beri sosyal medya ve video paylaşım sitelerinde bir anda milyonlara ulaştı. Hasan Gözetlik, Yücel Girgin ve Serkan Balkan’dan oluşan Sakiler; şarkının hakkını vermiş. Hatta Müslüm Gürses ‘i andıran sesiyle solist Hasan Gözetlik şarkıyı bir adım daha öne çıkarmış…

Dünyadan uzak şarkısı neyi anlatıyor?

Nefes aldıran şarkılarıyla tanınan Pinhani, yeni single’ları “ Dünyadan Uzak ”ı yayınladı. Çekimleri evden tamamlanan lirik videosuyla dinleyicisini selamlayan ekip, yeni şarkıları “ Dünyadan Uzak ”la pek çoğumuzun bugünlerde yaşadığı uzaklık ve izolasyon duygularını dillendiriyor.

Sinan Kaynakçı aslen nereli?

Sinan Kaynakçı 25 aralık 1979’da İstanbul’da doğdu. Çocukluğu Florya ve Bakırköy’de geçti. Cağaloğlu Anadolu Lisesi’nden 1998 yılında mezun oldu.

You might be interested:  Soru: Telefonda Videoya Nasıl Müzik Eklenir?

Yine gözümüz yükseklerde klibi nerede çekildi?

Şehrimizin yetiştirmiş olduğu değerli genç sanatçı Hasan Gözetlik ve arkadaşlarının kurmuş olduğu Sakiler’in ilk klibi yayınlandı. Bergama’mızın tarihi ören yerlerinin de yer aldığı klip, Sakiler’e uğur ve başarı getirsin. Yolları açık olsun!

Sakiler mi Pinhani mi?

SAKİLER GRUBU ÜYELERİ KİMLER, İSİMLERİ NEDİR? Pinhani ‘ye ait olan Dünyadan Uzak parçasını kendilerine has bir tarzda yorumlayarak, milyonlarca kişinin beğenilerini kazanan Sakiler grubu üyeleri: Hasan Gözetlik, Yücel Girgin ve Serkan Balkan’dır. Üç kişilik bir gruptan olan grubun solisti Hasan Gözetlik’tir.

Yine gözümüz yükseklerde kimin şarkısı?

Pinhâni, 5 Nisan 2004’te kurulan, alternatif rock türünde müzik yapan bir Türk müzik grubu. Aynı zamanda “Kavak Yelleri” adlı dizinin müziklerini de yapmıştır.

Pinhani kim kurdu?

Pinhani Biyografisi 2004 yılında Zeynep Eylül Üçer ve Sinan Kaynakçı tarafından kurulduktan sonra; gitarda Akın Eldes, davulda Cem Aksel’ in de katkılarıyla albümleri ‘İnandığın Masalları’ çıkardılar.

Dünyadan uzak hangi dizide çaldı?

Aşkın Tarifi 12 Temmuz Pazartesi yayınlanan son bölümde Sakiler’in yorumuyla Dünyadan Uzak şarkısı yer aldı..

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *